שתפ בין מנהלת הליגה למפעל הפיס

ראשי מנהלת הליגה הגיעו להסכם עם מפעל הפיס על חוזה אימוץ בשנים הבאות: מדובר במכה לא קטנה למועצת ההימורים. ראשי המנהלת החמיאו ליו"ר אבנר קופל

יום שני 12 יולי 2010
שלמה חסיד

בישיבה שהתקיימה היום במשרדי מנהלת הליגה אושר פה אחד, כולל קבוצות מכבי אלקטרה ת"א והפועל מגדל ירושלים, ההסכם העתידי מול מפעל הפיס. יש לציין שההסכם טרם נחתם. על פי ההסכם החדש, מפעל הפיס יוכל להשתמש בתמונות השחקנים, שמות הקבוצות והלוגואים שלהם, למפעליו השונים. כמו כן, מפעל הפיס יוכל להקים דוכני מכירת כרטיסים באולמות הכדורסל של ליגת העל ולפרסם בעיגולי האמצע.

התחושה במנהלת היא של הישג והתחלה חדשה ויו"ר מכבי אלקטרה ת"א שמעון מזרחי אמר בסיום הישיבה לחברי הדירקטוריון: "אני רוצה להגיד כל הכבוד לאלו שהביאו ההסכם המכובד הזה. אחרי שידועים לנו פרטי ההסכם, אני שמח להצטרף לאישורו ושמח שאושר פה אחד".

דני קליין, יו"ר הפועל מגדל ירושלים: "אני מברך על ההסכם, מפעל הפיס הוא מותג ענק שיאדיר את שם הליגה, כל הכבוד למנהלת ולאבנר קופל שהצליח להביא חסות בסדר גודל כזה, אני מקווה שזאת תהיה שותפות לשנים רבות" .

יו"ר קניון השרון ברק נתניה, צביקה בלנקיטני: "אין ספק שההסכם הזה טוב לכל קבוצות הליגה, ובמיוחד לקבוצות הגדולות, ההסכם הזה מחזק את הקבוצות הקטנות ונותן להם את האפשרות להתמודד ביותר שווויניות מול הקבוצות הגדולות" 

ההסכם המתגבש מהווה מכה לא קטנה למועצת ההימורים מאחר שבשנים האחרונות מועצת ההימורים הייתה המאמץ הרישמי של ליגת העל בכדורסל וכמו גם ליגת העל בכדורגל. יתרה מכך, ליגת העל בכדורסל נקראה בשם "ליגת ווינר" בשנתיים האחרונות.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק