מכבי תגיש ערעור לביהד העליון

במכבי ת"א זועמים על העונש שהוטל עליהם ע"י ההתאחדות לכדורגל, לפיו ייאלצו לארח שוב משߗק ללא קהל והודיעו: "בכוונתנו להגיש ערעור על ההחלטה לביה"ד העליון של ההתאחדות לכדורגל"

יום רביעי 15 דצמבר 2010
ארז דיקפלד
מכבי ת"א הודיעה היום כי בכוונתה להגיש ערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל במטרה לנסות לבטל את העונש "המוגזם" לטענתה שהוטל עליה אתמול בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות.

כזכור, על מכבי ת"א הוטל אתמול עונש של משחק ללא קהל מול מכבי חיפה בגביע הטוטו וכן שני משחקים ללא יציעים 10 ו-11. זאת בעקבות התפרעות אוהדיה במשחק הליגה האחרון מול מכבי פ"ת.

במכבי ת"א הוציאו היום תגובה חריפה על העונש ובה נߛתב: "מועדון מכבי ת"א מביע אכזבה מהחלטת ביה"ד של ההתאחדות לכדורגל שניתנה ביום שלישי. בשעה שאנו מודאגים ומגנים את המעשים של אלו המפגינים התנהגות מזיקה לענף ולמועדון, מחובתינו להגן על זכויותיהם של מרבית האוהדים שלא עשו כל רע ואין להאשימם בעבירӕת שעברו כמות קטנה של אוהדים. אי לכך בכוונתנו להגיש ערעור על ההחלטה לביה"ד העליון של ההתאחדות לכדורגל".

כמו כן, ממכבי נמסר ש: "אנו נמשיך לפעול כמיטב יכולתנו ובמלוא המרץ, במסגרת האפשרויות המוגבלות העומדות לרשותינו על מנת למגר תופۢות פסולות שכאלה. בד בבד, אנו מודאגים מן העובדה שחוקי מדינת ישראל לא מעניקים למועדוני הכדורגל בארץ את התמיכה הנאותה להתמודד עם תופעות אלה.  בכוונתנו לפנות לרשויות המתאימות בבקשה לבחון את הגישה הכוללת ולקחת אחריות על בעיות אלה המשפיעות על כל הליגה. צעדߙ מניעה ושיתוף פעולה מלא בין ההתאחדות לכדורגל לבין כל המועדונים ולא רק מתן קנסות כתגובה – הם צו השעה, כשאנו מאמינים שיחדיו נוכל למגר את התופעה".

במכבי זועמים במיוחד לאור העובדה שזו תהיה הפעם השלישית העונה שהצהובים ייאלצו לארח משחקים̠ללא קהל. בנוסף לעונשי הקהל, הקבוצה נקנסה גם בסכום של 50,00 שקלים.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק