המונדיאל הגרוע ביותר של אנגליה

רשמית: על פי דירוג הנבחרות של פיפ"א במונדיאל, זהו טורניר גביע העולם החלש ביותר של נבחרת שלושת האריות. למרות זאת, ההתאחדות האנגלית כבר הודיעה כי קאפלו ימשיך שנתיים נוספות

יום שלישי 13 יולי 2010
מערכת מונדיאל
נבחרת אנגליה של פאביו קאפלו בטורניר גביע העולם האחרון היא החלשה ביותר בתולדות המדינה, כך נקבע היום על ידי פיפ"א בדירוג הנבחרות הרשמי של פיפ"א לאחר המונדיאל.

אנגליה, שהייתה פייבוריטית ברורה להגיע לפחות לחצי הגמר, דורגה במקום ה-13 על-ידי פיפ"א, בטורניר בו זכתה הנבחרת הספרדית שלשום לאחר 0:1 בהארכה מול הולנד. הדירוג הגרוע ביותר של אנגליה עד היום היה 11, במונדיאל 1958 שנערך בשבדיה.

כזכור, נבחרת אנגליה הודחה כבר בשלב שמינית הגמר אחרי שהובסה בתוצאה 1:4 מול נבחרת גרמניה. בשלב הבתים אנגליה סיימה בשתי תוצאות תיקו, מול ארה"ב ואלג'יריה, וניצחה במחזור האחרון את סלובניה.

למרות ההופעה של אנגליה במונדיאל האחרון, ההתאחדות האנגלית הודיעה כי פאביו קפאלו, המאמן האיטלקי של אנגליה, ימשיך לאמן את שלושת האריות גם בשנתיים הקרובות. ביום חמישי הקרוב יצטרך המאמן האיטלקי לתת הסברים לראשי ההתאחדות האנגלית, בדיון מיוחד לאחר ההופעה במונדיאל.

הנבחרת האנגלית דורגה בעבר רק פעם אחת מתחת למקום התשיעי, באותו טורניר בשבדיה שהיה עד היום לגרוע ביותר בתולדות אנגליה ואז היא דורגה 11. כאמור, השנה סיימה אנגליה במקום ה-13. בשנים 2002 ו-2006 דורגה הנבחרת האנגלית במקום השישי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק