אימון: ביתר י-ם הביסה את יוטיין 08

בית"ר ירושלים פתחה מצויין את מחנה האימונים בגרמניה עם 0:5 מוחץ על יוטין 08 המקומית. טל, משעלי, בן שושן, אייבינדר ואביתר ברוכיאן כבשו. דאריו פרננדס יגיע למחנה האימונים

יום שלישי 13 יולי 2010
שלמה חסיד
בית"ר ירושלים החלה את המסע במחנה האימונים בגרמניה, הקבוצה הירושלמית פתחה מצויין את המחנה עם ניצחון מוחץ 0:5 על יוטין 08. 

כבשו לזכות בית"ר: עידן טל בפנדל, בן שושן, אייבינדר, משעלי ואביתר ברוכיאן, אחיו של אבירם ברוכיאן. 

אורי מלמליאן, מאמן בית"ר אמר לאחר המשחק: "לא מסיקים מסקנות מהר כל כך, זה כיף לנצח אבל יש עוד הרבה עבודה כאן". 

הרכב בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, אבי ריקן, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, ליאור ראובן, קובי מויאל, עידן טל, חן עזריאל, עמית בן שושן, ערן לוי, סרג' איילי. כן שותפו: רביד גזל, שי חדד, משה מישאלוף, דן אייבינדר, אביתר ברוכיאן וטל משעלי.אריאל הרוש, אבי ריקן, שמעון גרשון, תומר בן יוסף, ליאור ראובן, קובי מויאל, עידן טל, חן עזריאל, עמית בן שושן, ערן לוי, סרג' איילי. כן שותפו: רביד גזל, שי חדד, משה מישאלוף, דן אייבינדר, אביתר ברוכיאן וטל משעלי.

בית"ר: דאריו פרננדס יתאמן עם הקבוצה

פרננדס חוזר לבית"ר? דאריו פרננדס, הקשר הארגנטינאי שחתום לעונה נוספת בבית"ר ירושלים חזר לפני כשבוע לישראל ואף ערך אימון עם הקבוצה לפני יציאתה למחנה האימונים בגרמניה. 

בינתיים אמור פרננדס להתאמן עם בית"ר ירושלים במחנה האימונים בגרמניה, אך עדיין לא ידוע אם ישאר השחקן בקבוצה או שמא יימכר בסופו של דבר. 

תמונה: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק