גוטמן: אניימה רוצה להישאר כאן

מוקדמות ליגת האלופות: מאמן הפועל ת"א אלי גוטמן התייחס לסוגיית השוער הניגרי: "יש לו הצעה, בימים הקרובים הוא ישיב. במחצית השנייה העייפות הכריעה". לאלה: "צריך עוד חלוץ, אני לא דואג". שיבחון: "הגעתי לקבוצה מאוחדת"

יום שלישי 13 יולי 2010
שלמה חסיד

בהפועל תל אביב היו שבעי רצון מהיכולת הנהדרת במחצית הראשונה לאחר הניצחון המרשים 0:5 על ז'לז'ניצ'אר הבוסנית. במחצית השנייה ניכר היה העייפות של השחקנים במשחק הראשון הרישמי של העונה.

אלי גוטמן סיכם את המשחק: "מחצית ראשונה טובה שלנו שלא מאפיינת אמצע חודש יולי. במחצית השנייה היינו עייפים. הבשורה הטובה שלא ספגנו. בחצי הראשון שיחקנו טוב מאוד. יוסי שיבחון זה שחקן שיוסיף לנו למערך הקבוצתי שלנו, הוא נכנס לנו למרקם החברתי ולאישיות שבו שמוסיפה המון".

על סוגיית אניימה התייחס גוטמן: "הוא אמור להפגש עם הבעלים. או שהוא ישאר כאן שלוש שנים, או שהפועל ת"א תקבל את האפשרות שבינואר הוא יעזוב. אניימה יהיה כאן עד ינואר, הוא רוצה להיות כאן".

מהראן לאלה, כובש השלושער אמר: "פתיחה טובה עבורנו, עבדתי קשה בשביל זה. השחקנים עבדו קשה עבור זה. אני עושה את העבודה שלי, אנחנו חייבים עוד חלוץ, זה לא יפגע בנו. יש מאמן כאן והוא מחליט". 

כוכב המשחק, יוסי שיבחון אמר: "זה היה סיפתח מוצלח ברגל ימין. בתוכי אני מאושר מאוד. אנחנו קבוצה ויש עוד דרך ארוכה, זו התחלה טובה. זו קבוצה מחוברת, צנועה עם דרך. נכנסתי לדרך כאן, ומקווה שזו תהיה דרך טובה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק