4

זה לא עימות ביני לבין נמני

ניר קלינגר, מאמנה של הפועל ב"ש, זרק ב-2003 את אבי נמני ממכבי ת"א. ביום שני הקרוב, קלינגר יארח את נמני עם הפועל ב"ש: "מכבי זו קבוצה ששירתתי אותה הרבה שנים, אין עימות אישי עם נמני, אבל אני רוצה לנצח"

יום חמישי 16 דצמבר 2010
שלמה חסיד
באמצע חודש אוגוסט, 2003 התרחשה רעידת אדמה בכדורגל הישראלי - אבי נמני, הקפטן והסמל של מכבי ת"א נזרק ע"י המאמן דאז ניר קלינגר ביחד עם טל בנין. הפרשה הזו הסעירה את הכדורגל הישראל ואוהדי מכבי ת"א לא ישכחו אותה לעולם.

מאז אותו פיצוץ בין קלינגר לנמני, אימן ניר קלינגר בעיקר באי השכן בקפריסין. אבי נמני שיחק עונה אחת בבית"ר ירושלים אך חזר אחרי שנה למועדון הבית שלו, בו הוא פרש והפך למאמן הקבוצה.

בߙום שני הקרוב, ייפגשו לראשונה אבי נמני וניר קלינגר, כאשר קלינגר יארח את נמני כמאמנה של הפועל ב"ש וינסה לרשום ניצחון שיקרב את ב"ש לצמרת, אך בעיקר ניצחון על נמני, איתו הוא הסתכסך בעונת האליפות האחרונה של הצהובים.

&n͢sp;קלינגר, שוחח היום ל-telesport וניסה לרכז את תשומת הלב לעימות בין הקבוצות ולאו דווקא לעימות בינו לבין נמני: "זה לא משחק ביני לבין אבי נמני. אין פה עימות אישי אלא עימות בין הקבוצות. כמובן שבשבילי מכבי ת"א זו קבוצה שהייתי בה הרבה שנים ושירתתי אוӪה. היום אני בב"ש ורוצה שהיא תצליח". 

על המשחק עצמו אמר קלינגר: "נצטרך להיות במיטבנו על מנת להצליח במשחק הזה. מכבי קבוצה משופעת בכוכבים ונצטרך לדעת לעצור אותה. זה משחק פיקנטי מאוד, נקווה שיהיה משחק טוב שהקהל יהנה ואני רוצה ۜנצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק