המשחק הזה תלוי בנו

מכבי תל-אביב תפתח מחר את העונה במוקדמות הליגה האירופית מול מוגרן, 21:00 באצטדיון בלומפילד, ואחר-הצהריים נערכה מסיבת העיתונאים המסורתית. יוסי מזרחי אמר: "תהיה התרגשות גדולה"

יום רביעי 14 יולי 2010
מערכת TELESPORT

מכבי תל-אביב מסיימת את ההכנות לקראת פתיחת העונה מחר במוקדמות הליגה האירופית, מחר מול קבוצת מוגרן ממונטנגרו, בשעה 21:00 באצטדיון בלומפילד. עד כה נמכרו למשחק 6,500 כרטיסים. בקבוצה אף הודיעו כי מספר המנויים שנרכשו עד עתה עומד על 7,300.

בשעה 18:30 תערוך מכבי תל-אביב בקריית שלום את האימון המסכם לקראת המשחק, אבל עוד קודם לכן ערכה מכבי תל-אביב את מסיבת העיתונאים המסורתית בהשתתפות לירן שטראובר, קפטן הקבוצה, והמאמן יוסי מזרחי.

יוסי מזרחי נשאל בפתיחת מסיבת העיתונאים על הקבוצה החדשה, המורכבת מעשרה שחקני רכש חדשים: "אנחנו בנינו קבוצה חדשה אבל השחקנים מנוסים, הם עברו מעמדים גדולים יותר מהמשחק מחר. תהיה מחר התרגשות גדולה אבל השחקנים ייכנסו מהר מאוד לקצב. שחקנים שמים את האגו בצד".

מזרחי המשיך ואמר לגבי סגל השחקנים: "קשה מאוד למצוא תיאום בחוליית התקפה בתוך חודש, בהגנה זה קל יותר. מטבעי אני אדם אופטימי ולכן אני אופטימי מאוד. הבאנו זרים באיכות גבוהה מאוד, בחרנו אותם בקפידה, הם יודעים בדיוק לאן הם הגיעו ומהי רמת הציפיות. אני יכול רק להתפלל שהם גם יהיו טובים על המגרש".

על היריבה המונטנגרית מחר אמר המאמן: "אין למוגרן כוכבים נוצצים אבל מבחינה קבוצתית היא יודעת מה היא רוצה מעצמה. לא יהיה לנו קל מחר, אבל המשחק הזה תלוי בנו. אם נציג יכולת גבוהה ננצח".

יוסי מזרחי אמר על שיתוף הפעולה עם נמני: "חובת ההוכחה היא עלינו. אנחנו נצטרך לדאוג שהקבוצה הזאת תרוץ ונוכל לדבר על מטרות ועל הישגים, שנהיה קבוצה שראוי לדבר עליה. מה שאבי נמני מחליט - זה מה שיקרה".

לסיום אמר יוסי מזרחי: "כולנו סקרנים לדעת איך ניראה מחר, זה המבחן הראשון שלנו. נהיה חכמים הרבה יותר אחרי המשחק. אני מתרגש לפתוח עונה במועדון ענק, מועדון שמייצג את הקהל הגדול ביותר בארץ. יש לנו מחוייבות אדירה לקהל ואנחנו רוצים להחזיר לו את החיוך, הכבוד והגאווה. אבל רק בעבודה קשה נעשה זאת".

לירן שטראובר נשאל על כישלונות הקבוצה בשנים האחרונות באירופה ואמר: "כבר שלוש שנים שמכבי לא שיחקה באירופה. אנחנו רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין, מדובר בקבוצה חדשה לגמרי".

שטראובר נשאל לגבי החיבור בין שחקני הרכש ואמר: "מי שהיה במחנה האימונים לא יכול היה להבין מי זר ומי ישראלי, החיבור מצוין. האופי של השחקנים הוא נהדר, לא סתם בחרו אותם בפינצטה. קל יותר לחבר את המערך ההגנתי בחודש ימים, במיוחד שאנחנו מכירים ממשחקים ביחד במכבי נתניה ובנבחרת ישראל. מבחינה הגנתית עשינו את המקסימום".

השוער הוותיק גם התייחס לחבריו החדשים שהגיעו בסכומי עתק: "העונה הביאו שחקנים כל-כך טובים, תוספת כח רצינית. צריך להוריד את הכובע בפני גולדהאר, אני לא חושב שעשו כאן הקיץ משהו לא שפוי. מחנה האימונים העונה היה רציני מאוד. שקט זה דבר טוב".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק