בכל הלוחות: הגרלה רצחנית למכבי תא

כפי שפורסם בלעדית כבר אתמול: כל שמונת הלוחות שהוגרלו בלוח המשחקים, זימנו למכבי תל אביב הגרלה קשה במיוחד בפתיחת משחקי ליגת העל בעונה הבאה. משחק עם חיפה במחזור הראשון היה כמעט בכל הלוחות או משחק מול בית"ר י-ם

יום רביעי 14 יולי 2010
ארז דיקפלד

בהתאחדות לכדורגל התגאו בכך שנעשתה הגרלה ובאמצעותה נקבע לוח המשחקים לעונה הבאה, אך עקב האילוץ לחלוקת המשחקים על פי ערים ועקב הרצון לכך לא יתקיימו בדרך כלל שני משחקים באותו איצטדיון ובאותו מחזור, הוכנו 8 לוחות משחקים ומתוכם הוגרל לוח אחד.

לידי TELESPORT הגיעו כל שמונת הלוחות והמדהים הוא כי בכל מקרה מכבי תל אביב הייתה זוכה לפתיחת עונה קשה באופן קיצוני. מרבית הלוחות גם לא היטיבו עם מכבי חיפה. עוד מתברר כי כמעט בכל הלוחות התקיים אותו משחק במחזור הראשון: מכבי ת"א נגד מכבי חיפה.

הלוח הקל ביותר הוא לוח מספר 1 בו  מכבי תל אביב הייתה צריכה לפתוח את העונה מול בית"ר ירושלים בחוץ, משחק קשה לכל הדעות. לאחר מכן מכבי ת"א הייתה צריכה לפגוש את מכבי נתניה בבית ולפגוש את עכו בחוץ.

בלוח מספר 2: מכבי ת"א הייתה צריכה לפתוח במשחק ביתי מול בית"ר ירושלים, ולפגוש במחזור השני במשחק חוץ את מכבי חיפה.

על פי לוח משחק מספר 4, הייתה אמורה מכבי ת"א לארח במחזור הראשון את מכבי חיפה ובמחזור השני חיפה הייתה אמורה לארח את בית"ר ירושלים ומכבי ת"א להתארח בנתניה.

בלוח מספר 5, מכבי ת"א הייתה אמורה לפתוח את העונה מול מכבי חיפה, ולצאת למשחק חוץ בטדי במחזור השני. עפ"י לוח 6, מכבי ת"א הייתה אמורה לפגוש את מכבי חיפה בבלומפילד ובמחזור השני היה נערך דרבי חיפאי.

בלוח השביעי, מכבי ת"א נגד מכבי חיפה ולאחר מכן הצהובים מתארחים בבלומפילד אצל בני יהודה. בלוח השמיני מכבי ת"א נגד מכבי חיפה דווקא במשחק חוץ בקרית אליעזר. במחזור השני הייתה אמורה מכבי ת"א לפגוש את הפועל ב"ש, במפגש בין אבי נמני וניר קלינגר. 

כמעט בכל הלוחות להפועל ת"א פתיחת עונה קלילה ונוחה. עפ"י לוח מספר 2, הפועל ת"א הייתה אמורה לארח את הפועל פ"ת במחזור הראשון, ולמעשה בכל הלוחות המשחק בין הפועל ת"א למכבי חיפה לא היה אמור להיות באף אחד ממשחקי פתיחת העונה, כמו גם הדרבי של ת"א.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק