7 המלצות WINNER ליום חמישי

מכבי ת"א החדשה פותחת עונה בליגה האירופית, בני יהודה תשחק מול מובילת הטבלה האירית. 7 המלצות WINNER לקראת משחקי הערב במוקדמות הליגה האירופית

יום חמישי 15 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 משחק מספר 48: וויט גיאורגיה - באניק אוסטרבה - 2 (יחס 1.85)

בשתי המדינות הליגה טרם החלה, גיאורגיה שסיימה במקום הרביעי בעונה שעברה היא קבוצה די בינונית גם בליגה המקומית. בקבוצה לא משחק אף שחקן זר, כולם מקומיים גרוזינים. אוסטרבה מהצד השני קבוצה מצויינת, משחקת טוב מאוד, היא סיימה את העונה שעברה במקום השלישי בליגה. בקבוצה הצ'כית משחקים שלושה שחקנים סלובקים מצויינת ומגן מקופה ורדה. למרות שזה משחק חוץ, אוסטרבה היא קבוצה טובה יותר ואיכותית יותר ולדעתי היא תנצח בגיאורגיה.

משחק מספר 49: טאורס - אפועל ניקוסיה - 2 (יחס 1.35)

בליטא הליגה כבר החלה מזמן, טאורס מדורגת במקום הרביעי בטבלה. היא סיימה את העונה שעברה במקום החמישי בטבלה. טאורס בנויה ברובה משחקנים ליטאים, יש שם גם שחקן אוסטרי, קשר מפורטוגל וחלוץ בלארוסי. בניקוסיה מהצד השני הליגה עוד לא החלה. היא סיימה במקום הרביעי בעונה שעברה. ניקוסיה קבוצה טובה מאוד בקנה מידה קפריסאי. משחקים בקבוצה לא מעט שחקנים מרחבי אירופה. אמנם לא מדובר בשחקנים גדולים אך יש שם כשרונות מפורטוגל, מברזיל וגם מיוון וסלובקיה. ניקוסיה בשלב הזה אמורה לעבור את טאורס. היא תתקשה אולי מעט במשחק החוץ הזה, אך לדעתי היא תנצח כאן. חזקו ב-X.

משחק מספר 52: בלאטי - דינאמו בוקרשט - 1 (יחס 1.35)

על הנייר המשחק הזה לא שווה כוחות. בלאטי קבוצה בינונית ממולדובה תשחק מול אחת הקבוצות החזקות ברומניה דינאמו בוקרשט שמוצאת את עצמה העונה בליגה האירופית. בבלאטי המודלובית משחקים כמה שחקנים זרים מניגריה ומאוקראינה אך הם לא שווי כוחות לשחקנים הרומנים שמגיעים למשחק היום עם חיזוק מחוף השנהב, מקמרון ומצ'כיה. בקבוהצ גם משחק מגן ספרדי. גם במשחק הזה להערכתי תנצח קבוצת החוץ.

משחק מספר 53: גוריצה - ראנדרס - X (יחס 2.80)

בסלובניה ובדנמרק הליגה טרם החלה ואנחנו מקבלים כאן משחק בין שתי קבוצות בינוניות בליגות שלהם. גוריצה הסלובנית שסיימה את העונה שלה עם רצף של חמישה ניצחונות בנויה מלבד שחקנים מקומיים סלובנים גם משחקנים קרואטים ובוסנים. בראנדרס הדנית מככב חלוץ מארמניה, יש שם את סאנה הקמרוני ואת המגן אחמד, הגנאי. בגדול ראנדרס עדיפה על גוריצה ולדעתי בסיכום שני המשחקים היא גם תעבור אותה. במשחק הזה לפחות אני מאמין שלא תיפול הכרעה.

משחק מספר 65: מכבי תל-אביב - מוגרן - 1 (יחס 1.10)

מכבי ת'א פותחת את המסע שלה בליגה האירופית אחרי מסע קניות מרשים ביותר בקיץ האחרון. ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי, יואב זיו, אלו רק חלק קטן מאוד מהשמות שמכבי ת'א רכשה בקיץ האחרון בכדי להגיע כמה שיותר רחוק באירופה וכמובן, לזכות שוב באליפות המדינה אותה היא לא השיגה שנים רבות. מכבי ת'א תפתח את המשחקים שלה מול מוגרן ממונטונגרו, קבוצה שסיימה במקום השלישי את העונה שלה, רחוקה 8 נק' מהמקום השני ו-14 נק' מהאלופה רודאר. במוגרן משחקים שלושה שחקנים מסלובניה, יש שם בוסני אחד וגם קרואטי. הקבוצה הזו בסך הכל קבוצה דיי בינונית ואפילו חלשה יותר מזו שהפועל ת'א שיחקה מולה שלשום. מכבי ת'א לא אמורה להתקשות ולנצח את המשחק הזה בקלות.

משחק מספר 68: שיוליאיי - ויסלה קראקוב - 2 (יחס 1.45)

אחת הקבוצות שכולנו או לפחות אוהדי בית'ר זוכרים, היא ויסלה קראקוב שפירקה את בית'ר ירושלים לפני שנתיים ואפילו ניצחה את ברצלונה שזכתה באותה עונה בליגת האלופות. קראקוב הפולנית, קבוצה חזקה מאוד מתחילה את הדרך שלה היום והיא יוצאת למשחק חוץ מול שיוליאיי הליטאית, קבוצה קטנה מאוד, רשומים בקבוצה הבוגרת 21 שחקנים בלבד, רובם כמובן ליטאים. יש שם חלוץ אוקראיני, קשר אוסטרי וגם שוער אוסטרי. שיוליאיי כבר החלה את הליגה שלה בליטא, היא במקום השביעי בטבלה, מקום דיי ראוי בשבילה. קראקוב מקבלת יחס יפה במשחק החוץ הזה ולדעתי שווה ללכת על זה.

משחק מספר 74: שמרוק רוברס (+1) - בני יהודה - 1 (יחס 1.40)

בני יהודה חוזרת לליגה האירופית אחרי שהדיחה בקושי רב את יוליסס בסיבוב הקודם עם 1-0 קטן בבית אחרי תיקו מאופס בחוץ. שמרוק מהצד השני קבוצה מאירלנג כבר משחקת בליגה שלה, והיא במקום הראשון אחרי 21 מחזורים. מדובר בקבוצה מאוד חזקה מהליגה המקומית במה משחקים לא מעט שחקנים לא אירים. יש שם כמה שחקנים מסוקטלנד ומצפון אירלנד. עם כל הכבוד לבני יהודה, אחרי שהיא התקשתה במשחק האחרון שלה, אני לא רואה אותה חוזרת מאירלנד עם ניצחון. במועצה נתנו יחס עדיפות אפילו לבני יהודה עם (+1) ולדעתי שווה להמר שם על שמרוק. להערכתי, שמרוק לא תפסיד כאן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק