ח'דירה או שווינשטייגר לריאל

אחד משני שחקני נבחרת גרמניה צפוי להצטרף כבר בשבוע הבא לקבוצתו החדשה של מוריניו, אולם מסתמן כי דווקא ח'דירה הוא זה שיצטרף לבלאנקוס. עד כה אלוף אירופה החתים את הארגנטינאי של בנפיקה, אנחל די-מריה

יום חמישי 15 יולי 2010
מערכת TELESPORT
ההצלחה הגדולה של הנבחרת הגרמנית במונדיאל צדה גם את עיניו של ז'וז'ה מוריניו, מאמנה החדש של ריאל מדריד, שמייעד את משבצת הקשר המרכזי לאחד מהשניים - בסטיאן שווינשטייגר או סמי ח'דירה.

בעיתון "המארקה" הספרדי מדווח הבוקר (חמישי) כי ח'דירה, שחקנה של שטוטגארט, יעבור אל הבלאנקוס וקבוצתו תפוצה ב-10 מיליון יורו. חוזהו של השחקן בקבוצה הגרמנית מסתיים הקיץ ובשל כך קבוצתו נאלצת למכור אותו, כשהיא מנצלת את תג המחיר הגבוה שלו כעת בזכות המונדיאל המוצלח.

ח'דירה בן ה-23, קשר אחורי, לקח אליפות עם שטוטגארט בשנת 2007 ובמונדיאל כבש את שער הניצחון מול אורוגוואי במשחק על מקומות 3-4. הוא בן לאב טוניסאי ואם גרמנית.

ובתוך כך, מסתמן כי מוריניו נעול על קשר מרכז גרמני ובוחן גם את אופציית בסטיאן שווינשטייגר, שחקנה של באיירן מינכן. הקשר בן ה-25 מסיים את חוזהו בסיום עונת 2012, מה שיקשה על ריאל מדריד להביאו כבר הקיץ. במהלך שיחות בין הצדדים מדווח כי הבווארים מבקשים עבורו 50 מיליון יורו, סכום שצפוי למנוע את עסקת העברתו, ובכך מוריניו יאלץ להסתפק בסמי ח'דירה. 

במהלך הפגרה, למרות ניסיונות רבים של ריאל מדריד לצוד את טובי השחקנים באירופה, הרכש היחיד הוא שחקנה הארגנטינאי של בנפיקה, אנחל די-מאריה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק