קדוש יאמן את הפועל ירושלים

הנהלת הפועל ירושלים החליטה היום כי לופא קדוש יהיה מאמן הקבוצה בעונה הבאה. קדוש שהתמודד על התפקיד עם אהוד כחילה נבחר למרות שדרש משכורת גבוהה יותר מזו שדרש כחילה

יום חמישי 15 יולי 2010
גיא גולדפרב

 כעת זה סופי: הנהלת הפועל ירושלים החליטה היום כי לופא קדוש יהיה מאמן הקבוצה בעונה הבאה. 

קדוש שהתמודד על התפקיד עם אהוד כחילה נבחר למרות שדרש משכורת גבוהה יותר מזו שדרש כחילה. עוזרו יהיה סלמן עמר. תקציב הקבוצה בעונה הבאה צפוי להיות בין 700 ל-800 אלף ₪.

קצת יותר מחודשיים לפני פתיחת ליגה א' קבעה הנהלת היורדת מהלאומית, הפועל ירושלים כי מאמן הקבוצה בעונה הבאה יהיה לופא קדוש. 

במהלך השבועיים האחרונים נפגשו ראשי הקבוצה עם כמה מועמדים בתוכם יאיר אסייג ושלומי עמר שאימנו את הקבוצה בעבר. בסופו של דבר הגיעו 3 מאמנים לישורת האחרונה: אהוד כחילה, לופא קדוש וז'אן טלסניקוב. מועמדותו של האחרון הוסרה מאחר והשכר שדרש גבוה בהרבה ממה שהקציבה לכך הקבוצה כך שנותרו שני מועמדים: קדוש וכחילה.

גורמים הקרובים למו"מ מסרו כי למרות שדרישותיו של קדוש היו גבוהות יותר מאלה של כחילה הוא נבחר בשל ניסיונו ובשל העובדה שהבטיח להביא לקבוצה שחקנים ששיחקו אצלו בבית"ר/שמשון כמו שחר שמש ואסף עזו. לופא היה גם המועמד המועדף על יוסי יונה שהבטיח בתמורה גם לתמוך בקבוצה ב-300 אלף ₪. כחילה אמנם זכה לתמיכתם של גיל רז ועמוס סאסי אך זה לא עזר לו. 

עוזרו של לופא יהיה סלמן עמר, שחקן הקבוצה שפרש ואימן בעונה שעברה את קבוצת הנוער.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק