שראפובה עלתה לחצי הגמר

טוקיו: המדורגת מספר 1 בעולם ניצחה את איי סוגיאמה היפנית ותפגוש בשלב הבא את איבנוביץ' שגברה על ינקוביץ' בדרבי הסרבי. הינגיס ודמנטייבה ניצחו וייפגשו בחצי הגמר

יום שישי 02 פברואר 2007
אורן קורנפלד
מריה שראפובה ממשיכה להתאושש מהמכה שחטפה בגמר אליפות אוסטרליה הפתוחה. הרוסייה ניצחה את איי סוגיאמה היפנית ברבע גמר טורניר טוקיו, יפן והעפילה לשלב הבא.

שראפובה הפסידה במערכה הראשונה 6:4, כפי שקרה גם בשמינית הגמר, אך התעשתה והפכה את המשחק לקליל מבחינתה כשניצחה בהמשך 0:6 ו-1:6.

בשלב הבא תפגוש המדורגת 1 בעולם את אנה איבאנוביץ' שניצחה בדרבי הסרבי את ילנה ינקוביץ' 6:3, 4:6 ו-2:6.

גם מרטינה הינגיס המדורגת שנייה בטורניר (7 בעולם) עלתה לשלב הבא, לאחר שניצחה בשתי מערכות קלילות את סמנטה סטוסור האוסטרלית 0:6 ו-1:6. יריבתה של הינגיס בחצי הגמר היא אלנה דמנטייבה (שלישית בטורניר, שמינית בעולם), שגברה 1:6, 2:6 על רוברטה וינצ'י האיטלקייה.

צ'ילה: גונזאלס ברבע הגמר

הפינאליסט באליפות אוסטרליה הפתוחה, פרננדו גונזאלס שביצע עלייה מרשימה והרשים את עולם הטניס, העפיל היום לרבע גמר טורניר וינה דל מאר, צ'ילה לאחר שגבר 7:5, 0:6 ו-4:6 על אוליבייר פטיינס הצרפתי המדורג 116 בעולם.

יריבו של גונזאלס בשלב הבא יהיה אלברט מונטנס (82 בעולם). יתר המפגשים ברבע הגמר: ניקולאס מאסו - סרג'יו רוטמן, לואיס הורנה - איגור אנדרב, מרטין וסאלו - קרלוס ברלוק.

בטורניר דלרי ביץ', ארה"ב העפיל ג'יימס בלייק לרבע הגמר לאחר שניצח את סקוביל ג'נקינס בדרבי אמריקני 1:6 ו-3:6. בשלב הבא יפגוש בלייק את פלוריין מאייר הגרמני.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק