6 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקי הליגה הצ'כית, הליגה הפינית, היגה הסלובנית, הליגה האוקראינית ועוד, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 16 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 בוהמיינס 1905 - סלביה פראג - 2 (יחס 1.40)

שתי הקבוצות פותחות את הליגה הצ'כית במשחק מעניין מאוד. בוהמיינס סיימה את העונה שעברה במקום ה-12 בטבלה, סלביה פראג מהצד השני סיימה במקום השביעי. במשחק שנערך בבוהמיינס נפרדו שתי הקבוצות בתיקו 1:1, סלביה פראג הביסה את בוהמיינס בסיבוב השני בתוצאה 3:0. סלביה שיפצה את הקבוצה שלה בחודשיים האחרונים בלא פחות מעשרה שחקנים חדשים. בינהם החלוץ גולאייץ' שהגיע מהלוצ'ין מהליגה השניה, בנוסף אליו חתמו בקבוצה עוד מספר שחקנים, לא כל כך מוכרים. בוהמיינס מהצד השני החתימה שחקן אחד בלבד בקיץ האחרון, מה שמעניין זה שהוא הגיע מסלביה פראג, זהו הקשר טרובילה בן ה-25 מבלארוס. בעונה שעברה הוא לא כבש אף לא שער אחד. נתון אחד מעניין בין שתי הקבוצות הללו הוא שבעשרת המשחקים האחרונים בין השתיים, קבוצת החוץ לא ניצחה. סלביה פראג ניצחה בארבעה משחקי בית, בוהמיינס בשניים. ארבעה משחקים נוספים לא הוכרעו. זהו משחק פתיחת עונה, שתי הקבוצות לא רוצות להיות הקבוצה הראשונה שתפסיד העונה. להערכתי המשחק הזה יהיה צמוד מאוד אך אני מאמין שסלביה פראג תעשה את העבודה שלה ותנצח כאן בקטנה.

מטאלורג דונייצ' - אובולון קייב - 1 (יחס 1.20)

המחזור השני באוקראינה נפתח כשמטאלורג תגיע למשחק אחרי תיקו 1:1 בסיבוב הראשון. אובולון קייב תגיע אחרי תיקו 2:2 מול דינאמו קייב במחזור הראשון. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה, אובולון ניצחה 2:1 בקושי, מטאלורג הביסה את אובולון בקלות בסיבוב השני 5:0. החתמה מעניינת אחת עשתה מטאלורג בקיץ האחרון כשהביאה את הקשר הפורטוגלי פליפה טשיירה מווסט ברומיץ' האנגלית. בנוסף אליו הגיע גם מורוזיוק בן ה-22 מקריבאס האוקראינית. אובולון מהצד השני החתימה לא מעט שחקנים בקיץ האחרון, לא פחות משמונה שחקנים הוחתמו שם באותו היום, ארבעה מהם הגיעו מאלויב, קבוצה מהליגה השניה, השחקן הכי בכיר שהגיע הוא סליסואר האוקראיני שהגיע ממטאליסט. מטאלורג קבוצה טובה יותר מאובולון, היא לא אמורה להתקשות כאן. אני מניח שאחרי הסיבוב השני, מטאלורג תשיג את הניצחון הראשון שלה העונה.

יארו - להאטי - 1 (יחס 1.55)

יארו מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא בכושר לא רע אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את להאטי שמתחילת העונה השיגה ניצחון אחד בלבד והפסידה בשישה משחקים עם שש תוצאות תיקו. יארו משיגה העונה בבית מאזן לא מרשים של ניצחון אחד בשישה משחקים, להאטי בחוץ טרם הפסידה והיא עם ניצחון אחד וחמש תוצאות תיקו. דווקא בחוץ היא משיגה את הנקודות שלה ובבית היא עם תיקו אחד ושישה הפסדים. בעונה שעברה ניצחה קבוצת החוץ בשני המשחקים, להאטי עם 1-0, יארו עם 3:1 בסיבוב השני. הולך להיות משחק מעניין כשאם מחליטים ע'פ הסטטיסטיקה נלך על להאטי, אבל כל ההגיון כאן אומר יארו. אני מסמן כאן 1.

קופר - פרימוריה - 1 (יחס 1.20)

גם הליגה הסלובנית יוצאת היום לדרך במשחק בין קופר האלופה, לבין פרימוריה, העולה החדשה. שתי הקבוצות נפגשו זו מול זו לפני שנתיים, קופר ניצחה בבית 1-0 אחרי תיקו בסיבוב הראשון. רק פעם אחת ניצחה קבוצת החוץ במשחקים בין שתי הקבוצות הללו, זה היה לפני שלוש שנים. קופר שיחקה משחק רשמי לפני שלושה ימים במסגרת ליגת האלופות, שם הושלפה במשחק חוץ 5:1 מול אלופת קרואטיה דינאמו זאגרב. שני שחקנים חדשים החתימה קופר בקיץ האחרון, פיליפוביץ' שהגיע מדומזא'לה, הוא ישחק בהתקפלה, בקישור ישחק מארסטה שהגיע מפלאקירק. פלרימוריה מהצד השני אין כל כך הרבה כסף לבזבז ובמקום לקנות שחקנים חדשים, היא החליטה למכור ארבעה שחקנים בקיץ האחרון. קופר לא אמורה להתקשות במשחק הזה ולהביס את פרימוריה.

בוהמיינס - סליגו רוברס - 1 (יחס 1.40)

בוהמיינס במקום הרביעי בטבלה כשהיא אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים לסירוגין, סליגו מהצד השני במקום השישי בטבלה והיא אחרי שני ניצחונות רצופים. בוהמיינס משיגה בבית מאזן לא רע של שלושה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו והפסד אחד, סליגו בחוץ עם שני ניצחונות, שני הפסדים ושש תוצאות תיקו. בסיבוב הראשון בבוהמיינס נפרדו השתיים בתיקו מאופס, בוהמיינס ניצחה בסיבוב השני 2:1 וגם הפעם לדעתי היא תשיג את הניצחון החשוב. בוהמיינס אגב מגיעה למשחק אחרי שניצחה 1-0 בליגה האירופית את ניו סיינטס.

יו.סי דבלין - בריי וונדרס - 1 (יחס 1.25)

דבלין מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא בכושר גרוע ואחרי ארבעה הפסדים רצופים. היא תארח היום את בריי וונדרס, סוגרת הטבלה שניצחה רק פעם אחת בשני הסיבובים האחרונים והיא עם ניצחון בודד, ארבע תוצאות תיקו ו-14 הפסדים. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. דבלין בבית עם מאזן של 4-2-4, בריי בחוץ עם ניצחון בודד לצד שישה הפסדים ביחס שערים 7-17. דבלין ניצחה בשני המשחקים העונה את בריי עם 1-0 קטן בבית ועם 6-0 גדול בחוץ עם שלושער של מקמילן וצמד של בולגר. שני השחקנים ישחקו גם היום ואחרי ארבעה הפסדים רצופים לדעתי הם ינשמו לרווחה וישיגו ניצחון חשוב.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק