0

ארון ברוקס חוזר מול סקרמנטו

המלצת WINNER NBA: הפוינט גארד של יוסטון רוקטס, שאיבדה את כוכבה יאו מינג שגמר את העונה, עשוי להיות כשיר להלילה למשחק מול קבוצתו של עמרי כספי בארקו ארנה

יום ראשון 19 דצמבר 2010
שלמה חסי

 ארון ברוקס סוף סוף חוזר לשחק ביוסטון רוקטס. הלילה בארקו ארנה, מול סקרמנטו קינגס, עשוי הפוינט גארד לקבל דקות משחק לראשונה ההונה. יוסטון ניצחה את ממפיס 87-103 ביום שישי ורөמה את ניצחונה השלישי בארבעה משחקים, כאשר מספר שעות אחרי זה התברר כי כוכב הקבוצה יאו מינג סיים את העונה בגלל בעיה בקרסול. ברוקטס מקווים כי חזרתו של ברוקס תחפה על היעדרותו של מינג.

 לואיס סקולה שהשחיל 23 נק' ולקח 9 ריב' מו ממפיס אמר: "אנחנו חיבים להמשיך באותה הדרך. יאו לא יחזור ועכשיו נצטרך לנצח בלעדיו". ברוקס נבחר בשנה שעברה לשחקן המשתפר של העונה, אבל החמיץ את כל המשחקים מאז הקיץ. הממוצע שלו בעונה שעברה עמד על 16.4 נק' ו-5.5אס' למשחק.

 קווין מרטין שהשחיל 32 נק' נגד ממפיס Ӑמר: "יהיה קשה בארקו ארנה כי סקרמנטו קבוצה עיקשת. אם זאת אנו מועמדים לנצח ואם לא נעשה את זה נחוש אכזבה". מרטין החל את הקרירה שלו ב-nba בסקרמנטו, שם שיחק חמש שנים". ממוצע הקליעות שלה מולה בעונה שעברה עמד על 22.3.

הקינגס הפסידה ב-18 מ-20 המשחקים האחרונים, אחרי שפתחו את הליגה במאזן של 3 ניצחנות והפסד. ביום שישי הפסידו לאולקלהומה 87-102, כשטייריק אוואנס קולע 22. הסטטיסטיקה מלמדת שסקרמנטו הפסידה בכל 12 המשחקים האחרונים בהן היריבה שלה קלעה 100 נק' ומעלה. מאז שנת 2006 הרוקטס ניצחה את סקרמנטӕ ב-11 מתוך 15 המפגשים.

 משחק מספר 53: סקרמנטו קינגס (+4) - יוסטון רוקטס. ההימור: 2

 צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק