10 המלצות WINNER למשחקי שבת

משחקי הליגה השבדית הראשונה והשנייה, הליגה הדנית והליגה האוסטרית, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 17 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 שבדית ראשונה:

משחק מספר 28: גטבורג - האלמשטד - 1 (יחס 1.45)

גטבורג במקום ה-13 בטבלה והיא אחרי ארבע תוצאות תיקו ברצף. היא תארח היום את האלמשטד שבמקום השמיני בטבלה כשזו מפסידה בארבעה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. גטבורג בבית עם מאזן של 2-3-2, האלמשטד בחוץ עם ניצחון אחד, תיקו אחד וחמישה הפסדים. גטבורג אמנם בתחתית הטבלה אך היא קבוצה טובה יותר מהאלמשטד ולהערכתי היא תנצח את האלמשטד שנראית רע מאוד בחודש האחרון.

משחק מספר 30: מיאלבי - ברומפויקרנה - 1 (יחס 1.50)

מיאלבי במקום הרביעי בטבלה אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ברומפויקרנה שבמקום השביעי בטבלה וזו אחרי שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה ואחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. מיאלבי עם מאזן ביתי שעומד על 3-2-2 לעומת ברומפויקרנה שבחוץ משיגה ניצחון בודד בשבעה משחקים. ברומפויקרנה אמנם נראית לא רע בשלושת המחזורים האחרונים אך עדיין היא קבוצת חוץ לא טובה, חלשה יותר ממיאלבי שלדעתי תחזור מהמשחק הזה עם קופה מלאה.

משחק מספר 32: סולנה - מאלמו - X (יחס 2.85)

סולנה במקום ה-14 בטבלה עם שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מאלמו שבמקום השני בטבלה כשזו חוזרת לימים הגדולים שלה והיא עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. סולנה עם מאזן ביתי של 2-2-3 לעומת מאלמו שבחוץ משיגה מאזן של 3-2-2. מאלמו טובה יותר במשחקי הבית שלה מאשר במשחקי החוץ, היא תתקשה מול סולנה, אחרי הכל מדובר בקבוצה לא רעה. ההימור שלי, X, תוצאת תיקו.

שבדית שניה:

משחק מספר 35: אוסטרס - ליונגסקילה - 2 (יחס 2.35)

אוסטרס מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא מתאוששת והיא אחרי שני ניצחונות רצופים זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. היא תארח היום את ליונגסקילה שבמקום השישי בטבלה כשזו אחרי שני הפסדים בארבעת המשחקים האחרונה שלה בהם היא גם מנצחת במשחק אחד ומסיימת בתיקו במשחק נוסף. אוסטרס משיגה עד כה בית מאזן של שני ניצחונות, תיקו וארבעה הפסדים, ליונגסקילה בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. משחק לא פשוט להימור, כל תוצאה כאן היא אפשרית והגיונית ביותר. אוסטרס ניצחה את ליונגסקילה רק פעם אחת בשבעת המשחקים האחרונים, ליונגסקילה ניצחה בחמישה. לאוסטרס לא יהיה פשוט, אני לוקח פה סיכון קטן ומסמן כאן 2.

משחק מספר 36: אנגלהולמס - בראג - X (יחס 3.00)

אנגלהולמס מדורגת במקום ה-11 בטבלה והיא אחרי שני הפסדים רצופים זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים, היא תארח היום את בראג שכרגע במקום השביעי בטבלה והיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים ובכושר טוב. אנגלהולמס משיגה עד כה בבית מאזן של 2-3-1, בראג בחוץ עם שני ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הפסדים. במשחק האחרון בין השתיים ניצחה בראג 1-0 בבית, לפני שמונה שנים שנפגשו הקבוצות, ניצחה אז אנגלהולמס בבראג. מה שהיה פעם כבר לא משנה לימים האלו. הולך להיות משחק צמוד לדעתי עם יתרון של אנגלהולמס בעקבות הביתיות. אני מסמן כאן X.

משחק מספר 37: טרולהטן - נורקופינג - 2 (יחס 1.60)

טרולהטן סוגרת את הטבלה עם שני ניצחונות בלבד במהלך הסיבוב הראשון. היא תארח היום את נורקופינג שבמקום הראשון בטבלה עם שלושה משחקים ללא הפסד. טרולהטן מפסידה בשלושה משחקים במהלך חמשת המחזורים האחרונים. מאזן הבית של טרולהטן עד כה עומד על ניצחון אחד , שתי תוצאות תיקו וארבעה הפסדים. נורקופינג בחוץ עם מאזן של 3-1-3. זהו משחק קצוות וכל תוצאה אחרת מלבד ניצחון חוץ של נורקופינג יהווה הפתעה גדולה. אני מסמן כאן 2.

משחק מספר 38: סנדסבאל - אסיריסקה - 1 (יחס 1.60)

סנדסבאל במקום השלישי בטבלה עם ניצחון, תיקו והפסד בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אסיריסקה שמגיעה למשחק מהמקום השמיני בטבלה כשזו אחרי הפסד במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי ארבעה משחקים ללא הפסד. סנדבאל משיגה העונה בבית מאזן של 3-3-1 לעומת אסיריסקה שמשיגה בחוץ מאזן של ניצחון אחד, שלוש תוצאות תיקו ושני הפסדים. אסיריסקה קבוצה לא רעה, היא גם נמצאת בכושר לא רע בסך הכל, מה שכן, סנדסבאל קבוצה טובה ממנה והיא נאבקת על העליה העונה. קשה לי לראות אותה מפסידה בבית.

ליגה דנית:

משחק מספר 43: אודנסה - אסביירג - 1 (יחס 1.45)

שתי הקבוצות סיימו את העונה שעברה בצמרת הליגה. אודנסה סיימה במקום השני בטבלה, אסביירג במקום הרביעי. שלושה משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה. אודנסה ניצחה דווקא בשני משחקי החוץ, במשחק הבית היא התקשתה והמשחק נסתיים בתיקו מאופס. אסביירג לא ניצחה את אודנסה בעשרת המשחקים האחרונים, אודנסה ניצחה בארבעה משחקים, שישה נוספים הסתיימו בתיקו. אודנסה הביאה שחקן אחד לחיזוק הקבוצה, ג'ונסון השוודי שהגיע מהאב. אסביירג מהצד השני הביאה שני שחקנים איסלנדים, קשר בן 21 מהירנביין ההולנדית וחלוץ בן 28 מרדינג האנגלית. בגדול, וזה ברור, אודנסה קבוצה טובה ובכירה יותר מאשר אסביירג, היתרון כאן הוא של המארחת ואני מסמן כאן 1.

אוסטרית ראשונה:

נמשחק מספר 60: יושטאד - לאסק לינץ' - 1 (יחס 1.65)

ניושטאד סיימה את העונה החולפת במקום החמישי בטבלה, היא תפתח את המשחקים שלה מול לאסק לינץ' שסיימה במקום השביעי בעונה החולפת. ניושטאד החתימה שלושה שחקנים חדשים, אוסטרים לקראת העונה החדשה, שלושתם מגנים צעירים. טונופר שהגיע מראפיד וינה, שיקר שהגיע מאדמירה ומדל שהגיע מהקבוצה השניה של אוסטריה וינה. לאסק מהצד השני החתימה לא מעט שחקנים לקראת העונה החדשה, בינהם שני שוערים, אחד מאדמירה ואחד קרואטי מאוסטריה לוסטנאו. ההחתמה הכי בולטת שלה הוא תומאס בן ה-21 שהגיע מלוסטנאו, הוא כבש שבעה שערים בעונה האחרונה שלו. חמישה משחקים היו בין השתיים בעונה שעברה. ניושטאד ניצחה בכל שלושת המשחקים שהיו בבית, שניים בליגה ואחד בגביע, לאסק ניצחה במשחק אחד בליגה ומשחק נוסף במסגרת הליגה נסתיים בתיקו 1-1. מה שכן, מובקעים במשחקים בין השתיים לא מעט שערים. בחמשת המשחקים בינהם הובקעו 20 שערים ! ממוצע של ארבעה שערים למשחק. ההימור שלי, ניושטאד תמשיך את המסורת הביתית שלה ותנצח.

משחק מספר 61: קאפפנברג - זלצבורג - 2 (יחס 1.30)

מבלד אוסטריה קרנטן שהיתה החלשה בעונה שעברה, קאפפנברג היתה הקבוצה השניה בחולשתה בליגה. היא סיימה במקום הלפני אחרון בטבלה והיום למשחק הפתיחה שלה בליגה, היא תארח את האלופה, זלצבורג שכבר מגיעה מוכנה לליגה גם אחרי שדרסה את טורשבאן בליגת האלופות בתוצאה 5-0. אם זלצבורג לא מספיק חזקה לדעתכם, אז היא החתימה בקיץ האחרון ארבעה שחקנים מצויינים מקבוצות בכירות. היא החתימה שני שחקנים אוסטרים, שניהם לקישור, אחד הגיע משטורם גראץ', השני מאוסטריה קרנטן, שניהם קשרים מצויינים. הקבוצה החתימה את שוערה הגרמני של האנזה רוסטוק וואלקה ואת קשרה ההולנדי של אלקמאר דה סילבה. קאפפנברג מהצד השני החתימה שלושה שחקנים אוסטרים, מגן מטרומסו הנורבגית, קשר מלובן המקומית ואת חלוצה של זלצבורג בעונה החולפת קרופל שזכה לשחק רק 27 דק' לאורך כל העונה כולה. בנוסף לשלושה האלו החתימה קאפפנברג את המגן הקרואטי מארביץ' מקובלנץ. זלצבורג ניצחה את קאפפנברג בשלושה משחקים מתוך הארבעה הראשונים שהיו בעונה שעברה, קאפפנברג חתמה את המשחקים בין השתיים עם ניצחון ביתי 2-0, מה שלדעתי לא יקרה היום. זלצבורג תפתח את העונה שלה ברגל ימין ועם ניצחון גדול.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק