4

הרעה במצבו של אבי כהן

הרופאים: "לא זורם דם למוחו". גם בליברפול התעדכנו בפציעתו הקשה של שחקן העבר הישראלי שלהם והוציאו הודעה באתר הרשמי שלהם: "המחשבות של כולנו עם אבי". מצבו של אבי כהן מוגדר כעת כקריטי

יום שלישי 21 דצמבר 2010
שלמה חסיד

בלם העבӨ, אבי כהן התל אביבי, כדורגלן וקפטן העבר של נבחרת ישראל, מכבי ת"א וליברפול האנגלית, וללא ספק מגדולי הספורטאים בתולדות ישראל, נפגע אתמול (שני) אנושות בתאונת דרכים.

אתמול, בשעת צהריים, מכונית פגעה באופנוע עליו רכב באיזור רמת גן. מߗקירה ראשונית של בוחני אגף התנועה של משטרת מחוז תל אביב עולה, כי רכב שנסע ברחוב ז'בוטינסקי מכיוון ר"ג לתל אביב לא שמר מרחק, ופגע בעוצמה רבה בכהן.

למקום הגיע צוות של מגן דוד אדום שהעיק לו טיפול במקום והבהיל אותו לחדר הניתוח בבית החולים איכילוב. הניתוח ארך כ-5 שעות, ובסיומו הובהל כהן לטיפול נמרץ כשהרופאים נאבקים ללא לאות על חייו.

היום בצהריים קיבלו בני משפחתו של כהן תידרוך מרופא בית החולים. חיים כהן, אחיו של אבי כהן, סיפר: "אמרו לנו שחלה הרעה במצבו. הרופאים דיווחו לנו ߩאין זרימת דם למוחו".

אבי כהן מכהן כיום כיו"ר ארגון השחקנים. הוא אביו של שחקן בולטון ונבחרת ישראל, תמיר כהן, ונחשב בעיני רבים לבלם הגדול בכל הזמנים של הכדורגל הישראלי.

גם בליברפול, בה שיחק בעבר אבי כהן ורשם בשורותיה 24 הߕפעות בהן כבש שער אחד, הוציאו היום הודעה באתר הרשמי שלהם ולא שכחו לאחל לכהן החלמה מהירה ואת הזדהותם עם דאגת המשפחה.

"מחשבותינו עם אבי כהן ומשפחתו, בזמנים כל כך קשים שהם עוברים אנחנו מבקשים לחזק את ידי המשפחה ומאחלים לאבי כהן החלמה מהߙרה ככל האפשר".

במכבי ת"א קיבלו את הידיעה על פציעתו הקשה של אבי כהן במהלך דרכה של הקבוצה לאיצטדיון וסרמיל בבאר שבע. המנג'ר אבי נמני אמר: "זו מכה קשה, בעיקר למשפחה. אבי כהן הוא סמל ענק בכדורגל הישראלי ובמכבי ת&quůt;א. כולנו כאן מתפללים לשלומו".

המאמן יוסי מזרחי הוסיף: "אבי כהן מגדולי השחקנים של הכדורגל הישראלי. הוא דמות למופת. הכדורגל מתגמד כששומעים על דבר כזה, ונותר רק להתפלל שיהיה טוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק