10 המלצות WINNER לראשון

משחקי הליגה השבדית, משחקי הליגה הנורבגית הראשונה והליגה הנורבגית השנייה, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 18 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

שבדית ראשונה:

אלפסבורג- אורברו - 1 (יחס 1.50)

אלפסבורג מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא עם שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את אורברו שבמקום הרביעי בטבלה כשזו עם שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. אלפסבורג משיגה העונה בבית מאזן יפה של חמישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו לעומת אורברו שבחוץ משיגה מאזן לא מרשים של 3-1-3. אורברו קבוצה מצויינת, היא נראית טוב מאוד אך לדעתי היא תתקשה מאוד באלפסבורג ולהערכתי היא תפסיד שם.

גאיש - אטבידברגס - 1 (יחס 1.50)

גאיש מדורגת במקום התשיעי בטבלה כשהיא אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אטבידברגס שבמקום הלפני אחרון בטבלה כשזו מפסידה בשלושת המחזורים האחרונים ואם סופרים גם את הגביע אז היא אחרי ארבעה הפסדים ברצף. גאיש בבית מפסידה רק פעם אחת העונה בשבעה משחקים, היא מנצחת פעמיים ומסיימת ארבעה משחקים בתיקו. אטבידברגס בחוץ עם מאזן עלוב של ניצחון אחד, תיקו אחד וחמישה הפסדים. גאיש לדעתי צפוי לנצח כאן בקלות.

דיורגרדן - קלמאר - X (יחס 2.65)

דיורגרדן מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון עם שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו. היא תארח היום את קלמאר שבמקום השישי כשזו מסיימת בתיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. דיורגרדן משיגה העונה בבית מאזן של שלושה ניצחונות ותוצאות תיקו לצד הפסד אחד, קלמאר בחוץ ללא הפסדים אך עם ניצחון אחד ושש תוצאות תיקו. אני מאמין שגם במשחק הזה קלמאר, שנראית טוב יותר מאשר דיורגרדן לא תפסיד במשחק חוץ, אך תמשיך עם היכולת הבינונית שלה ותסיים רק בתיקו.

טרלבורג - גפלה - 1 (יחס 2.00)

טרלבורג מדורגת במקום האחרון בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון זאת אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים שקדמו לניצחון. טרלבורג תארח היום את גפלה שמדורגת במקום ה-12 בטבלה כשזו עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים. טרלבורג בבית משיגה מאזן של 3-2-2 גפלה בחוץ עם ארבעה הפסדים בשבעה משחקים. טרלבורג קבוצה דיי חלשה אך אחרי הניצחון במחזור האחרון יש להם רצון עז להמשיך עם היכולת הטובה מהמשחק האחרון ומול גפלה בבית הם בהחלט מסוגלים לזה. הייתי מגבה ב-X.


נורבגית ראשונה:

בראן - סטאבק - X (יחס 2.75)

בראן מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו במחזור האחרון זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. בראן תארח היום את סטאבק שמדורגת במקום השביעי בטבלה. סטאבק מפסידה במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שלושה ניצחונות ותיקו. בראן בבית משיגה מאזן של 3-3-2, סטאבק בחוץ עם מאזן לא מרשים של 2-3-2. בראן לא קבוצה חלשה כפי שהיא מדורגת בטבלה אך יהיה לה מאוד קשה מול סטאבק שנראית לא רע בסך הכל. אני מסמן כאן X.

ויקינג - הונפוס - 1 (יחס 1.20)

ויקינג במקום החמישי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים. הונפוס מהצד השני במקום ה-14 בטבלה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו ועם ניצחון אחד ועוד שני הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. ויקינג בבית משחקת טוב מאוד היא משיגה חמישה ניצחונות בשמונה משחקים עם הפסד אחד. הונפוס בחוץ חלשה מאוד עם שישה הפסדים בשמונה משחקים. הסימון כאן צפוי.

מולדה - סנדפיורד - 1 (יחס 1.25)

מולדה מדורגת במקום ה-13 בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. הי אתאחר היום את סוגרת הטבלה סנדפיורד כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ושלושה הפסדים בארבעת המחזורים האחרונים. למרות שמולדה בתחתית זה בעיקר בגלל היכולת החלשה שלה בחוץ. בבית היא משחקת לא רע והיא משיגה ארבעה ניצחונות, תיקו אחד ושני הפסדים. סנדפיורד בחוץ חלשה מאוד והיא מפסידה בכל שמונת המשחקים שלה ביחס שערים של 5-19. למרות שמולדה קבוצה "בינונית ומטה" אין סיבה שהיא לא תכבוש היום לפחות שניים/שלושה שערים.

סטארט - אלסונד - X (יחס 2.85)

סטארט במקום התשיעי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים ותיקו. היא תארח היום את אלסונד שמדורגת במקום הרביעי בטבלה. אלסונד מגיעה למשחק היום אחרי שהיא משיגה 4 נק' בשני המחזורים האחרונים עם תיקו וניצחון. סטארט משיגה העונה בבית מאזן של ארבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד. אלסונד בחוץ עם ארבעה ניצחונות וארבעה הפסדים ללא תוצאות תיקו. אלסונד בסך הכל קבוצה חזקה מאוד, סטארט גם קבוצה מצויינת. ההימור שלי, למרות שאלסונד טרם סיימה משחק חוץ בתיקו, זה הולך לקרות לראשונה. אני מסמן כאן X.


נורבגית שניה:

לוב האם - אלטה - 1 (יחס 1.70)

לוב האם מדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מנצחת במחזור הליגה האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את אלטה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. אלטה מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון כשלפני כן היא מפסידה בשלושה משחקים רצופים. לוב האם משיגה העונה בבית מאזן של 2-1-3, אלטה בחוץ עם ניצחון אחד בלבד בשבעה מחזורים עם ארבעה הפסדים. לוב האם לא קבוצה גדולה, היא אחת הקבוצות היותר בינוניות ומטה בליגה הזו, לעומת אלטה, היא מעט יותר חזקה וגם לדעתי תנצח. הייתי בכל זאת מגבה ב-X, לוב האם קבוצה לא ממש יציבה.

ניברגסונד - סאנדנס - 2 (יחס 3.70)

ניברגסונד מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את סאנדנס שבמקום הלפני אחרון בטבלה כשזו דווקא בשלבי התעוררות והיא אחרי שלושה משחקים ללא הפסד עם שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים. ניברגסונד משיגה העונה בבית מאזן של שלושה ניצחונות, תיקו אחד ושני הספדים, סאנדנס בחוץ עם ניצחון אחד, שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. ניברגסונד לא להיט בליגה הזו, אז נכון לעומת סאנדנס היא קבוצה חזקה יותר אך לדעתי האורחת היום בשלבי התעוררות והיא בהחלט יכולה להפתיע, בניגוד לכל היחסים על המשחק הזה. אני לוקח פה סיכון ומסמן כאן 2.


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק