6 המלצות WINNER למשחקי שלישי

משחקי הגומלין במוקדמות ליגת האלופות, משחקי הליגה השבדית ומשחקי הליגה השוויצרית במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שלישי 20 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

רנובה - אומניה ניקוסיה - 2 (יחס 1.35)

את ההבדלים בין שתי הקבוצות ראינו בסיבוב הקודם בין השתיים בו ניצחה ניקוסיה בקלות בבית בתוצאה 3:0. אמנם רנובה שיחקה מהדקה השישית בעשרה שחקנים, אך לדעתי כך או כך, ניקוסיה היתה מנצחת. רנובה היא קבוצה מאוד חלשה. היא אמנם זכתה באליפות בליגה המקדונית, אך למי שזוכר, הקבוצה הזו הפסידה לפני כמה שנים לבני סכנין בבית באינטרטוטו 2:1. ניקוסיה לא קבוצת פאר, אך היא קבוצה טובה בהרבה מרנובה. להערכתי הסיפור יגמר היום עם ניצחון כפול של הקפריסאים.

דינמו טיראנה - שריף טירספול - X (יחס 2.80)

שריף המולדובית עשתה צעד גדול לקראת הסיבוב הבא כשהיא הביסה את דינמו טיראנה בתוצאה 3:1 במשחק הראשון, זה לא הלך קל כל כך והיא תקווה שלא להפסיד היום 2-0 אחרת היא תעוף. שריף היא הקבוצה הטובה ביותר בליגה המולדובית, היא לקחה את האליפות בעונה שעברה בהפרש של 21 נק' מהמקום השני. שריף חיזקה את עצמה בשני שחקנים מצויינים לקראת העונה הזו, מגן מבוסניה וקשר מצויין מברזיל שעונה לשם פרד. טיראנה מהצד השני, מגיעה אלינו מהליגה האלבנית. הקבוצה עשתה בקיץ האחרון כמה החתמות שאם מסתכלים על זה מרחוק, אפשר לומר שהיא הולכת להיות קבוצת פאר. היא החתימה לא פחות מחמישה שחקנים ארגנטינאים אך לצערה זה לא יספיק לליגת האלופות. טיראנה אולי לא תפסיד במשחק הזה, אך לדעתי היא תסיים את הסיפור שלה היום.

ניו סיינטס (+1) - בוהמיינס - 1 (יחס 1.70)

ניו סיינטס, אלופת ווילס תשחק את משחק הגומלין שלה מול בוהמיינס האירית אחרי שהפסידה בחוץ רק 1-0. עבור בוהמיינס זוהי תוצאה גרועה ביותר מאחר וניו סיינטס היא קבוצת הבית החזקה ביותר בליגה הוולשית זה שנים רבות. בעונה שעברה במהלך 17 משחקים, היא ניצחה ב-14 וסיימה שלוש פעמים בתיקו ביחס שערים 49-6. ניו סיינטס בנויה ברובה משחקנים ווילשים אך יש גם כמה שחקנים צפון אירים שמשחקים שם. בוהמיינס מהצד השני משחקת כבר 20 מחזורים בליגה האירית. היא מדורגת שם במקום השלישי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שהובסה במשחק ידידות לוולבס מהפרמייר ליג בתוצאה 3:0. לפני כן היא ניצחה בשני משחקי ליגה רצופים. בוהמיינס בגדול קבוצה טובה יותר מאשר ניו סיינטס וגם היחסים שנתנו על המשחק הזה נוטים בבירור לכיוונה של בוהמיינס. עם זאת, אני הולך נגד הזרם של המועצה ומהמר בסיכון רב על ניו סיינטס שלא תפסיד כאן. מספיק אמיצים ? לכו על ניו סיינטס בהימור ישיר.

קופר - דינמו זאגרב - 2 (יחס 1.60)

דינמו זאגרב עשתה חיים פשוטים מאוד במשחק הבית מול קופר הסלובנית. זה נגמר 5:1 גדול. הליגה הסלובנית היא ליגה טובה בסך הכל, יש להם יופי של נבחרת אך אם מסתכלים אחת אחת על הקבוצות בליגה, מדובר בסך הכל בקבוצות דיי בינוניות שלא מצליחות בליגות האירופאיות. לקופר יש מספר גדול של שחקנים מקומיים, היא החתימה בקיץ האחרון עוד שלושה שחקנים מקומיים מפרטיזן ומדומז'אלה. זאגרב מהצד השני עשתה החתמה אחת יפה מאוד לפני שבועיים, היא החתימה את הקשר צ'אגו הקמרוני שהגיע מקבוצה איסטרה המקומית. דינמו זאגרב גדולה על קופר בכמה דרגות ולדעתי היא תעבור אותה בקלות גם במשחק הזה.

אורגריטה - יונקופינג - 1 (יחס 1.40)

עזבנו את ליגת האלופות ואנחנו עוברים במעבר חד לליגה השבדית השניה שם אורגריטה שמדרוגת בקמום השביעי בטבלה, תארח את יונקופינג מהמקום ה-12. אורגריטה מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים ואחרי חמישה משחקים ללא הפסד, יונקופינג אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים שלה. אורגריטה בבית עם מאזן של ניצחון בודד וחמש תוצאות תיקו, יונקופינג בחוץ עם מאזן של 2-2-3. בסיבוב הקודם ניצחה אורגריטה בחוץ בתוצאה 2:0. יונקופינג ניצחה לאחרונה את אורגריטה לפני שלוש שנים, לדעתי זה לא יקרה שוב בזמן הקרוב. בכושר הנוכחי שלה היא לא מסוגלת לחלץ בקושי תיקו. למרות שאורגריטה ניצחה בבית רק פעם אחת בחמישה משחקים, היא גם לא הפסידה וזה הזמן להשיג ניצחון שני מאוד חשוב בבית.

פ.צ באזל - פ.צ ציריך - 1 (יחס 1.45)

מהליגה השבדית אנחנו נודדים היישר אל משחק השלמה במחזור הראשון בליגה השוויצרית. האלופה באזל תארח במחזור הראשון את פ.צ ציריך שסיימה את העונה שלה במקום השביעי בטבלה. באזל ניצחה את ציריך בשלושה מפגשים מתוך חמישה שהיו בשנה שעברה. הליגה נפתחה עם שתי תוצאות תיקו 1-1 ו-2:2, לאחר מכן באזל ניצחה בקלות את ציריך 4:1 ו-2:1 וגם 4:2 במסגרת הגביע. שלושה שחקנים החתימה באזל בקיץ האחרון. היא הביאה את שוערה של גראסהופרס בעונה שעברה ואת המגן של סרבט. בנוסף אליהם היא החתימה את החלוץ טמבו בן ה-21 שהגיע מסהאל הטוניסאית, בה הוא כבש שישה שערים בעונה שעברה. באופן מפתיע ואולי מקרי, גם באזל החתימה שחקן מאותה הקבוצה, מדובבר בקשר זוהגאי הטוניסאי שלא שיחק בעונה שעברה אפילו לא דקה. בנוסף אליו היא התימה את טשיירה, מגנה הפורטוגלי של מכבי חיפה ואת קוקורוזוביץ', קשרה של תון בעונה שעברה. ציריך בסך הכל קבוצה טובה, לדעתי היא תתקדם השנה מעט יותר ממה שהיתה בעונה שעברה. בכל הנוגע למשחק הזה, לדעתי היא לא תעבור אותו בשלום. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק