דרבי פיצוץ בסיציליה

SERIA A: הדרבי בין פאלרמו לקטאניה לא אכזב: בתום שעתיים וחצי של משחק, שהופסק לחצי שעה בעקבות זריקת מגוון חומרי נפץ מהיציע, ניצחה פאלרמו 1:2 את קטאניה משני שערים מעוררי מחלוקת

שבת 03 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

יכול להיות שהמאפיה הסיציליאנית חדרה גם ליציעי מגרשה של קטאניה?

היום (שישי) התחיל המחזור ה-22 בליגה האיטלקית עם הדרבי החם של סיציליה בין פארלמו לקטאניה, כשפעם האחרונה ששתי הקבוצות שיחקו אחת נגד השניה זה נגמר ב-3:5 לורודים מפאלרמו.

למרות הפיצוצים שנשמעו מהיציעים בהתחלה, השופט פתח את המשחק והמחצית הראשונה לא התעלתה לציפיות והסתיימה בתיקו 0:0 עם שקט יחסי ביציעים.

כל הבלאגן התחיל כשאנדראה קראצ'יולו כבש את שער היתרון לאורחים מפאלרמו בבעיטה מקצה הרחבה (50), כשהמקומיים טוענים לנבדל.

הקהל של קטאניה לא הסכים עם החלטת השופט והשליך מגוון של חומרי נפץ לתוך המגרש. רק אחרי שעיניו של השופט ושל שחקני שתי הקבוצות החלו לדמוע מהעשן שנכנס למגרש, הוחלט להפסיק את המשחק.

שחקני שתי הקבוצות ירדו לחדר ההלבשה ואחרי כרבע שעה ניסו לחדש את המשחק, אך ללא הצלחה. למרבה התדהמה החליט השופט לנסות להתחיל את המשחק מאיפה שהסתיים , כשהפעם נרשם שקל ביציעי אוהדי קטאניה.

דקה אחת בלבד מחידוש המשחק הבקיע פביו קאזרטה את שער השיויון לזכות קטאניה ושלח את היציעים לחגוג, הפעם ללא אמצעי לחימה מיותרים.

כשנראה היה שהמשחק יסתיים בתיקו, הצליח דויד די מיקלה להחזיר את היתרון לפאלרמו (84) כשבעט פנימה מבעיטה חופשית אחרי שנעזר בידו. השופט לא ראה ושוב הייתה סכנה שהמשחק לא יגיע לסיומו החוקי.

הפעם הפיצוצים מיציעי קטאניה לא הפחידו את השופט והמשחק הגיע לסיומו החוקי עם ניצחון 1:2 לפאלרמו, שתקרבה עד כדי 4 נקודות מרומא, שבמקום ה-2.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק