דרוגבה עשוי לעבור לסיטי בקרוב

סוכנו של דידייה דרוגבה, טוען שהוא מחזיק בהצעת עתק ממנצ'סטר סיטי: "אי אפשר להתעלם מהשיקול הכלכלי ואולי בקרוב דרוגבה לא יהיה בצ'לסי". ווסטהאם מעוניינת בחלוץ רוסאריו סנטראל

יום שלישי 20 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 האם דידייה דרוגבה, חלוצה בן ה-31 של צ'לסי ונבחרת חוף השנהב יעבור הקיץ למנצ'סטר סיטי? לפחות על פי סוכנו, תיירו סיידי העיסקה הזו קרובה מאוד למימוש.

סיידי, התראיין לרדיו צרפתי והתייחס לעתידו של דרוגבה: "היום דרוגבה אומנם בצ'לסי אבל יכולות להיות הפתעות לפני ה-31 באוגוסט. יש לנו הצעה ממנצ'סטר סיטי ואנחנו שוקלים אותה ברצינות. דרוגבה כבר לא צעיר ואי אפשר להתעלם מהשיקול הכלכלי בעיסקה".

הבעלים של הסיטי מאבו דאבי, הוציאו כבר מאות מיליונים על רכש מאז שרכשו את הקבוצה. הקיץ ביצעו הבעלים מאבו דאבי שתי רכישות משמעותיות כשצירפו את יא יא טורה קשרה של ברצלונה ואת דויד סילבה מולנסיה.

גרנט רוצה חלוץ ארגנטינאי

ווסטהאם יונייטד ומאמנה אברהם גרנט מעוניינים לצרף לקבוצה את החלוץ הארגנטינאי מילטון קראגאליו. כך מדווחת היום התקשורת באנגליה. אחרי שכשלה בהחתמתו של חלוץ ניס, לויק רמי, ווסטהאם מחפשת חלוץ שיחזק את חוליית ההתקפה שלה.

מילטון, משחק בקבוצת רוסאריו סנטראל ונחשב לכישרון גדול בארצו. מילטון, קיבל זימון ע"י דייגו מראדונה לנבחרת ארגנטינה, אך פציעה מנעה ממנו לרשום הופעה במדים הבנלאומיים.

צילום: גטי אימג'

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק