נעימי, אוחיון ושנדל יחמיצו את אשדוד

הפועל ירושלים תתארח הערב אצל העולה החדשה מאשדוד בסגל חסר מאוד ללא יוגב אוחיון, יובל נעימי, בראיין רנדל וגם עמית שמחון. לקבוצה יש 3 ישראלים כשירים בלבד. ווין וואלאס ימשיך להעדר באשדוד

יום ראשון 26 דצמבר 2010
שלמה חסיד

לאחר ההדחה מאירופה חוזרת הפועל ירושלים לליגה המקומית. עודד קטש ייאלץ להסתדר בלי מספר שחקני מפתח במשחק החוץ הקשה הערב, מול העולה החדשה מכבי אשדוד שנמצאת בתקופה מצויינת.

בעקבות החוק הרוסי, לקבוצה יש בעייה קשה מאוד של ישראלים למשחק הערב מאחר ורק עמית תמיר, ליאור חכמון ומשה מזרחי כשירים לגמרי למשחק. מאידך, יוגב אוחיון, יובל נעימי שנפצע אתמול באימון הקבוצה וגם עמית שמחון פצועים וייעדרו מהמשחק.

מלבד הגארדים הישראלים הפצועים, גם בӨייאן רנדל סובל מפציעה  טורדנית זה זמן רב וייעדר מהמשחק. הפציעות של נעימי, אוחיון ושמחון, מותירות את וויל סולומון הרכז הטבעי היחיד של ירושלים למשחק. לא מן הנמנע שגם רם אליאספור הצעיר, יקבל מקטש דקות ראשונות בעקבות מכת הפציעות.

בצד השני, בߐשדוד יחסרו שוב את הסנטר ווין וואלאס הפצוע. וואלאס, לא שיחק גם במשחק הליגה האחרון של הקבוצה, שהסתדרה בלעדיו והשיגה ניצחון חוץ חשוב באשקלון, אחרי הארכה.

עודד קטש התייחס למצב הקבוצה ואמר: "עברנו שבוע לא קל עם ההדחה מאירופה ߕכעת פנינו לליגה. נהיה חייבים לשים את אירופה בצד ולהתמקד בליגה שלנו. לא יהיה קל מול אשדוד, היא קבוצה חזקה מאורגנת. המטרה שלנו לחזור ולנצח".

סם קלנסי הוסיף: "הפנים שלנו לליגה והגביע. אנחנו מגובשים ומחכה לנו משחקים לא פשוטים גם בליגה. אשדוד נמצאת בכושר מצויין אך אנו באים כדי לנצח".

הסגל שיהיה לרשותו של קטש הוא: וויל סולומון, ג'ייסון ריץ', משה מזרחי, דאוול, קלנסי, חכמון, אליאספור. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - הפועל ירושלים

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק