מכבי: מזג אוויר טרופי במונטנגרו

מכבי ת"א ערכה הערב את האימון המסכם לקראת משחק המוקדמות מחר מול מוגרן, כשהיא מחזיקה ביתרון 0:2 מהמשחק הראשון. יוסי מזרחי אמר: "המטרה הברורה שלנו היא להעפיל לשלב הבא"

יום רביעי 21 יולי 2010
ארז דיקפלד
מכבי ת"א ממשיכה בהכנות לקראת משחק הגומלין מחר מול מוגרן ממונטנגרו (18:30 שעון ישראל), והערב היא ערכה את האימון השני שלה על אדמת פודגוריצה, כשהצהובים מתאמנים במתחם האימונים של הנבחרת המקומית.

מכבי ת"א ויתרה על לקיים אימון מסכם באיצטדיון בו ייערך המשחק בעקבות המרחק הרב מהאיצטדיון, הנמצא מרחק שעתיים מהמלון בו הצהובים שוכנים. 

למרות השרב האדיר אתמול בפודגוריצה, מזג האוויר התחלף היום לגשם שוטף ואווירה טרופית. הגשם מנע משחקני מכבי ת"א לעלות ולהתאמן באיצטדיון והאימון נדחה לזמן מה, כשרק לאחר שהגשם פסק הם החלו באימון על מגרש רטוב במיוחד.

למרות שתחילה היה נראה כי יהיה שינוי בהרכב הקבוצה מבשבוע שעבר בבלומפילד, מסתמן כי יובל אבידור ימשיך על הספסל ושרן ייני יקבל הדמנות נוספת בהרכב הפותח. למרות זאת, ייתכן מאוד שמזג האוויר מחר ישפיע על ההרכב בו יעלו אבי נמני ויוסי מזרחי.

נציג הבעלים, הקפריסאי ג'ק אנגלידיס, הגיע לעיר עם יו"ר הקבוצה, אביב בושינסקי והשניים צפו באימון. עיקר התרגול היה על מצבים נייחים ובעיטות לשער. יש לזכור שהשער הראשון בשבוע שעבר הובקע על-ידי יואב זיו לאחר כדור קרן, ובמכבי מאמינים שמדובר החוליה החלשה של מוגרן, למרות יתרון הגובה של המונטנגרים.

עשרות אוהדים הגיעו לפודגוריצה וצפו גם הם באימון. במכבי התפלאו מנוכחות האוהדים ושמחו מאוד לראותם. האוהדים יצאו הבוקר מישראל לזאגרב, קרואטיה, ובטיסה נוספת המשיכו למונטנגרו.

אחר הצהריים העביר יוסי מזרחי לשחקניו את התדרוך הטקטי האחרון ואח"כ התפנה לומר לקאת המשחק: "יש לנו מטרה ברורה להעפיל לשלב הבא. למרות תנאי מזג האוויר הקשים והאצטדיון אנחנו נצטרך לדעת להתאים את עצמנו. אין לי ספק שהשחקנים יתנו מעצמם בשביל להגשים את המטרה".

יוסי מזרחי דיבר על המשחק הצפוי מחר, בניגוד לשבוע שעבר בבלומפילד: "מוגרן תשחק הפעם בצורה שונה לחלוטין. היא תהנה מביתיות ותשחק מול הקהל המקומי, אנחנו נצטרך להתאים את המשחק שלנו ולדעת לעבור אותם". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק