דרור קשטן: אנחנו צריכים לנצח

דרור קשטן התייצב עם אסי בלדוט למסיבת העיתונאים המוסרתית לקראת משחק הליגה האירופית מחר מול שמרוק רוברס האירית ואמר: "אל תשאלו אותי לגבי יובנטוס, אם ננצח מחר נתפנה ליריבה הבאה"

יום רביעי 21 יולי 2010
מערכת TELESPORT

בני יהודה ושמרוק רוברס (אירלנד) עורכות כעת את האימונים המסכמים ובכך מסיימות את ההכנות לקראת משחק הגומלין מחר במסגרת סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית. כזכור, בשבוע שעבר בדאבלין המשחק הסתיים בתוצאת תיקו 1:1, אחרי ששער יתרון של עמרי אפק החזיק מעמד עד דקה בתוך תוספת הזמן, אז השוותה שמרוק.

המנצחת במשחק מחר בבלומפילד, 20:30, תזכה לארח במשחק הראשון כבר ביום חמישי הבא את קבוצת הפאר האיטלקית, "הגברת הזקנה" יובנטוס.  כמובן שסיכויי שתי הקבוצות לגבור על יובנטוס נמוכים במיוחד, אבל חניכיו של דרור קשטן היו רוצים מאוד לארח את יובנטוס בישראל בפעם השנייה בתוך שנה, לאחר שבעונה שעברה התארחה הגברת הזקנה מול מכבי חיפה. 

בני יהודה תיאלץ להסתדר במשחק ללא החלוץ משה ביטון, שצפוי להיעדר בחודש הקרוב ויחמיץ גם את צמד המשחקים האפשריים מול יובנטוס.

דרור קשטן הגיע למסיבת העיתונאים עם הקפטן, אסי בלדוט, ואמר בפתיחתה של מסיבת העיתונאים: "אנחנו נערוך מחר בצהריים אימון קל נוסף ונצא לבית המלון. לאחר מכן נאכל יחדיו ונצא לאיצטדיון בלומפילד. העליה לשלב הבא אינה מובטחת לנו כי כבשנו שער חוץ, צריך לנצח את המשחק בכדי להעפיל לשלב הבא. אנחנו לא מתעסקים ביריבה הבאה (יובנטוס) אלא בשמרוק רוברס בלבד. אם בעזרת השם ננצח מחר - תשאלו אותי על היריבה הבאה".

על היריבה, שמרוק רוברס אמר: "זאת בהחלט קבוצה של ליגת על. הם משחקים כדורגל אנגלי טיפוסי, כדורים ארוכים לעבר החלוצים ואגרסיביות רבה. הם נמצאים כבר במחזור ה-21 בליגה האירית ומובילים את הטבלה. האירים גבוהים מאוד והם מנצלים זאת במצבים נייחים והגבהות, את הכדורגל האנגלי כולם יודעים ומכירים. זאת לא שיטה מודרנית במיוחד אבל עם זה נצטרך להתמודד מחר".

על היתרון של אצטדיון בלומפילד ענה המאמן הלאומי לשעבר: "הכרעה בבית זה תמיד יתרון. במשחק הראשון באירלנד היינו צריכים להסתגל למזג אוויר חורפי, לגשם, אחרי שאנחנו מתאמנים פה בחם כבד. עכשיו יהיה תורם של האירים להסתגל למזג האוויר הזה, ללחות הגבוהה".

קשטן יודע שמדובר בתחילת עונה וכי לבני יהודה ישנם מספר פרמטרים להשתפר בהם: "בניגוד לקבוצות אחרות שיש להן את האפשרות לעשות מחנה אימונים מרוכז ולדחוס יותר חומר, לבני יהודה היה קשה העונה בגלל המשחקים המוקדמים. פתחנו את העונה לפני כולם ובהתאם לזאת אנחנו צריכים להתקדם, לעבור את השלבים וכן להשתפר בצד הטקטי ולהגיע מוכנים לליגת העל".

ובמצב של הארכה? קשטן אופטימי: "אני מאמין שנוכל לעמוד במשחק של 120 דקות אם נגיע למצב הזה. זה לא יהיה קל, אבל גם האירים יתקשו לעמוד בהארכה".

עם דרור קשטן הגיע קפטן הקבוצה, אסי בלדוט שהוסיף: "לא צריך לדבר יותר מדי, כולם יודעים מהי המטרה ואני מקווה שנעשה את זה. על יובנטוס אין מה להגיד, קודם כל אנחנו צריכים לעבור את המשחק מחר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק