ביתר נחתה. האוהדים הפגינו

בית"ר ירושלים שבה ממחנה האימונים בגרמניה והתקבלה בשלט מחאה מצד האוהדים נגד יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין. אבירם ברוכיאן אמר: "מה שטוב לבית"ר ירושלים זה שכולנו נהיה ביחד"

יום חמישי 22 יולי 2010
מערכת TELESPORT
בית"ר ירושלים חזרה ממחנה האימונים בגרמניה, ובניגוד לשנים עברו לא חיכו לה שם מאות אוהדים. במקום אווירה של שמחה, השחקנים התקבלו על-ידי שלט מחאה כנגד היו"ר, איציק קורנפיין.

על שלט המחאה של האוהדים נכתב - "תשאלו את קורנפיין איפה כל האוהדים". מאמן הקבוצה, אורי מלמיליאן, הקדים את חזרתו ארצה בעקבות ט' באב והקפטן אבירם ברוכיאן התייצב לדבר עם התקשורת: "הבנו שהאוהדים מפגינים ואנחנו מקווים שזה יסתדר. השנה צריכים להיות מאוחדים, כולם ביחד. כולנו רוצים את טובתה של בית"ר ירושלים ומה שטוב למועדון זה שנהיה ביחד".

על מאמנו החדש, אורי מלמיליאן, סיפר ברוכיאן: "נסענו למחנה האימונים כדי להתגבש, כדי להכיר את אורי ושהוא יכיר אותנו, ואני חושב שזה הצליח מאוד. אני חושב שהעונה תראו בית"ר לוחמת ורצה. קורנפיין אמר שצריך להחזיר את הבית"ריות וזאת גם הסיבה שאורי איתנו".

שמעון גרשון, שהספיק לעבור במהלך בקריירה הארוכה מספר נחיתות לאחר מחנה אימונים אמר: "שקט כאן, אבל קראנו בעיתון שכך יהיה. אין לי ספק שהעונה נהיה קבוצה טובה אבל צריך להתקדם, צעד אחר צעד. מוקדם עדיין לדבר על ציפיות".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק