9 המלצות WINNER לחמישי

משחקי הגומלין במוקדמות הסיבוב השני של הליגה האירופית במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום חמישי 22 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 טטקס - ונטספילס - X (יחס 2.80)

טטקס המקדונית חילצה תוצאת תיקו מאופסת באסטוניה מול ונטספילס. התוצאה היתה מעט מפתיעה מאחר והקבוצה האסטונית היא קבוצה טובה יותר יש לה שחקנים טובים יותר ממה שיש למקדונים ששם משחקים 10 שחקנים מקדונים וחלוץ אחד מקוסובו. בקבוצה האסטונית משחקים לא מעט שחקנים זרים, יש שם ניגרים, רומנים וסלובקים ובכל זאת אוסף השחקנים האלו לא עשו את העבודה שלהם. הפעם הם חייבים לתת קצת יותר ממה שנתנו במשחק הבית שלהם ולמרות שיהיה להם מאוד קשה אני מאמין שהם מסוגלים לעבור לשלב הבא. אני מסמן כאן X, תוצאת תיקו עם שערים לדעתי שתעלה את האורחת לסיבוב הבא.

ביסטריצה - זסטאפוני - 1 (יחס 1.75)

זסטאפוני הגיאורגית הלמה בביסטריצה הסלובקית עם ניצחון קליל 3-0 במשחק הראשון. דבאלי המקומי נתן צמד שערים ביחד עם דזריה. הליגה הסלובקית נפתחה בשבת האחרונה שם ניצחה ביסטריצה 2-0 במחזור הפתיחה, בגיאורגיה עדיין לא משחקים. זסטאפוני ניצחה בקלות במשחק הראשון אך לדעתי הפעם היא תתקשה מאוד ואני לא אופתע בכלל אם נראה כאן תוצאה זהה, אבל הפוכה. ביסטריצה בסך הכל קבוצה מצויינת ובשלב הזה של הטורניר, היא מסוגלת לנצח בקלות. נתנו כאן יחס מעט גבוה של 1.75 עליה, לדעתי זה יתפס בקלות.

טורפדו ז'ודינו - או.אף.קיי בלגרד - 2 (יחס 1.95)

במשחק הראשון בסרביה, אפשר לומר שבלגרד היתה זו שחילצה תוצאת תיקו. טורפדו הבלארוסית הכניסה גול בדקה ה-90 ועלתה ל-2:1, אך התקפה לאחר מכן השוותה בלגרד ל-2:2. על הנייר זה היה אמור להיות משחק קל יותר לקבוצה הסרבית. טורפדו היא קבוצה דיי בינונית, גם בליגה שלה בבלארוס היא כרגע רק במקום ה-12 בטבלה עם יחס שערים לא טוב. בלגרד היא גם לא מגדולות הליגה הסרבית אך היא טובה יותר מהקבוצה המארחת היום. הליגה שם עדיין לא החלה, הסגל של בלגרד בנוי כולו משחקנים מקומיים, בטורפדו יש שני שחקנים אוקראינים דיי בינוניים. אני הולך היום עם בלגרד שלדעתי תיקח את המשחק הזה מעט יותר ברצינות.

מוגרן - מכבי ת'א - 2 (יחס 1.40)

מכבי ת'א יוצאת למשחק חוץ במוגרן שבמונטונגרו. במשחק הראשון בו ניצחה מכבי ת'א 2:0, לא הלך למכבי ת'א כל כך קל כפי שהיה אמור ללכת. אמנם מכבי ת'א לחצה יותר על השער של מוגרן, אך שני השערים הגיעו במחצית השניה של המשחק, שניהם הובקעו תוך 7 דק'. הסגל של מכבי ת'א צפוי ללכת רחוק העונה בליגה הישראלית ואפילו בליגה האירופית. עם שחקנים כמו יצחקי, קולאוטי, בוזגלו, בנינג, זיו ועוד כמה כוכבים, למכבי ת'א בהחלט יש עליונות. מוגרן היא קבוצה דיי בינונית בליגה המקומית. היא אמנם סיימה במקום השלישי, איך אין בה משהו מיוחד. מכבי ת'א לדעתי תסיים את הסיפור מול מוגרן, הפעם אני מאמין שזה ילך לה אפילו יותר קל.

ז'לגה - מולדה - 1 (יחס 3.40)

מולדה הנורבגית הצליחה לנצח במשחק הראשון 1-0 בלבד את ז'לגה הלטבית. בשתי הליגות כבר משחקים, ז'לגה מדורגת במקום השישי אחרי 11 מחזורים, מולדה חלשה יותר בליגה שלה העונה והיא רק במקום ה-13 מתוך 17 מחזורים. בשישה משחקי בית העונה השיגה ז'לגה שלושה ניצחונות ושלושה הפסדים. למי שלא יודע, ז'לגה הגיעה לליגה האירופית היישר מהליגה השניה. היא אמנם העפילה ליגה העונה אך בזכות משחקי הגביע היא נמצאת כרגע באירופה. את העונה שעברה היא סיימה עם מאזן ביתי של 9-2-2. מולדה מהצד השני טרם ניצחה העונה משחק חוץ בליגה המקומית בנורבגיה. במאזנה ארבע תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. מחפשים הפתעה היום ? כאן היא בהחלט אפשרית. למודלה לא היו חיים קלים בבית מול ז'לגה, קבוצה שהגיעה מהליגה השניה בלטביה בעונה שעברה. היא משחקת חלש במשחקי החוץ שלה ויש סיכוי לא רע, שהיא תחזור בחזרה לליגה שלה בידיים ריקות. אני לוקח פה סיכון קל ומהמר על ניצחון ביתי של ז'לגה.

טי.פי.אס טורקו - סרקל ברוז - 1 (יחס 2.20)

טורקו הפינית הפתיעה במשחק הראשון בבלגיה כשניצחה את סרקל ברוז' בתוצאה 1:0. היום היא חוזרת לפינלנד בכדי לסיים את הסיפור ולעלות לסיבוב הבא. בליגה הפינית כבר משחקים 13 מחזורים, טורקו מדורגת רק במקום השמיני בבטלה. בבלגיה לא משחקים עדיין, ברוז סיימה את העונה שעברה במקום התשיעי בלבד אך הגיעה לשחק במשחקי הגביע מאחר והפסידה בגמר הגביע לגנט שמשחקת בכל מקרה במשחקי הליגה האירופית. סרקל היא קבוצה דיי בינונית ומטה בליגה המקומית בבלגיה, טורקו לא קבוצת פאר בפינדלנד אבל אחרי שניצחה בבלגיה, היא לא תרשה לעצמה למעוד מול קבוצה בלגית בינונית.

מוגילב - סטאבק - X (יחס 2.85)

סטאבק הנורבגית סיימה רק בתיקו 2:2 במשחק הראשון מול מוגילב מבלארוס בבית. בשתי הליגות גם בנורבגיה וגם בבלארוס כבר משחקים, מוגילב מדורגת במקום השביעי שם אחרי 18 מחזורים, סטאבק מדורגת במקום התשיעי אחרי 17 מחזורים. סטאבק בנויה ברובה משחקנים נורבגים, עם זאת יש שם כמה כוכבים מאיסלנד, הולנד וגם בחור חביב מארה'ב. הקבוצה מבלארוס בנויה ברובה משחקים בלארוסים עם כמה נגיעות של שחקנים אוקראינים. המשחק הזה לדעתי יהיה אחד המשחקים המשעממים של היום, להערכתי, שתי הקבוצות יסיימו בתוצאת תיקו, מה שתעלה את מוגילב לסיבוב הבא אלא אם כן יהיה פה תיקו 3:3 ומעלה.

שירוקי - אוסטריה וינה - 1 (יחס 3.10)

שירוקי הבוסנית הצליחה לחלץ במפתיע תוצאת תיקו 2-2 באוסטריה במשחק הראשון. היא הוליכה 1-0 בדקה ה-25 אבל אז בין הדקה ה-50 לדקה ה-57 הובקעו שלושה שערים והמשחק נסתיים בתיקו 2:2. באוסטריה נפתחה הליגה בסופ'ש האחרון, אוסטריה וינה ניצחה 2-0 והיא במקום השלישי. בליגה הבוסנית טרם משחקים. הסגל הפותח של אוסטריה וינה בנוי כולו משחקנים אוסטרים. בקבוצה הבוסנית, שירוקי יש שם כמה כוכבים מכל העולם. מלבד שחקנים בוסנים, יש שם שלושה שחקנים מברזיל, שני שחקנים מארגנטינה וגם שחקן אחד מקרואטיה. יש הרבה שמחה והתלהבות במשחק של שירוקי. היא אמנם חלשה יותר מאוסטריה וינה, אך לדעתי היא זו שתנצח היום ותעפיל לסיבוב הבא.

בני יהודה - שמרוק רוברס - 1 (יחס 1.30)

כבר ראינו מה שוות הקבוצות מאירלנד. אתמול בליגת האלופות נוכחנו לדעת על בוהמיינס שניצחה את המשחק הראשון שלה 1-0 קטן בבית, אך הושפלה לאחר מכן קשות 4-0 מול ניו סיינטס, קבוצה דיי חלשה מהליגה הגיאורגית. שמרוק שהרבה בנו על ניצחון שלה במשחק הראשון (מלבד אחד בפורום שלנו שעשה כמה אלפים מהתיקו הזה), הצליחה להשוות ל-1:1 רק בדקה ה-90. בסך הכל מדובר בקבוצה מאוד חזקה, אך היא מאוד חזקה יחסית לליגה שלה. היא מוליכה שם את הטבלה והיום היא תשחק מול בני יהודה שלנו שככל הנראה תפגוש את יובנטוס בסיבוב הבא. בני יהודה תעבור את שמרוק בקלות לדעתי והיא תפגוש את הגברת הזקנה, מאוד זקנה בסיבוב הבא.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק