0

קייבו הציעה לשכטר להצטרף

הקבוצה קממוקמת במרכז הטבלה בהסרייה A הציעה לחלוץ הפועל תל אביב להצטרף אליה כבר בינואר. סוכנו רונן קצב: "נבחן את ההצעה". תג המחיר של שכטר: 3 מיליון יורו

יום שני 27 דצמבר 2010
שלמה חסיד

  האם איתי שכטר, חלוץ הפועל ת"א, נמצא בדרך לליגה האיטלקית? ייתכן מאוד שכן. זאת אחרי שהיום  (שני) קיבל החלוץ הצעה רשמית מקבוצת קייבו להצטۨף אליה במרוצת חלון ההעברות בחודש ינואר.

 סוכנו של החלוץ, רונן קצב אמר היום בצהריים ל-telesport: "אכן הגישו לנו הצעה רשמית מקבוצת קייבו המעוניינת באיתי שכטר כבר בחודש ינואר. עדיין אנחנו לא יודעים אם הם רוצים אותו בהשאלה או מעוניינים לקנותȠאותו. בימים הקרובים אנחנו נשב עם הפועל תל אביב ונקבל החלטה מה עושים".

שכטר, התבטא בימים האחרונים כי ברצונו להגיע לליגה האנגלית, ונראה כי אם אכן יעלה בידיו לשחק באנגליה הוא יעדיף את ההצעה הזאת על פני כל הצעה אחרת. בהפועל תל אביב מנגד כבר ߔחליטו כי תג המחיר על החלוץ הוא 3 מיליון יורו.

קייבו הקטנה, נהנית בינתיים מעונה לא רעה בסרייה א' וממוקמת במקום העשירי במרכז הטבלה, אך סובלת מבעיה בחוליית ההתקפה שלה, שסיפקה עד כה רק 19 שערים ב-17 מחזורים. 

בקבוצה מאמינים ששכטӨ יוכל להוסיף מחץ בהתקפה, אך בהפועל יעדיפות למכור את החלוץ ולא להשאילו לקבוצה אחרת, בטח שלא באמצע העונה הנוכחית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק