זברות יש בספארי: שמרוק בשלב הבא

הליגה האירופית: חלום יובנטוס בבלומפילד נגוז, לאחר שהקבוצה האירית השיגה שער ניצחון מרגלי סטיוארט (1:2 בסיכום הכללי) שהעלה אותם על חשבון בני יהודה לשלב הבא. חזי מגן: "יובנטוס כבר לא תגיע לשכונה"

יום חמישי 22 יולי 2010
שלמה חסיד
עצב רב ניכר על אוהדי בני יהודה והשחקנים לאחר ההפסד המביך בבלומפילד 1:0 נגד הקבוצה האירית הנחמדה, שמרוק רוברס (1:2 בסיכום הכללי לאירים) שהעפילה לשלב הבא ותפגוש את הגברת הזקנה, יובנטוס. 

לא מעט חלומות היו לאוהדי בני יהודה לראות את דל פיירו, דייגו ואחרים מפזזים על הדשא בבלומפילד, לא רק שמדובר היה במפגש היסטורי עבור המועדון התל אביבי, אלא כעת גם  הפסד כלכלי עצום לחזי מגן, שמדובר לא רק ביחצ"נות האדירה ואירוח קבוצה בסדר גודל כזה שהייתה אמורה למלא בצורה מכובדת את הקופה בבני יהודה. 

במקום זאת, יאלצו הכתומים להתרגל ולהתכונן לקראת פתיחת משחקי גביע הטוטו, לאחר שהעונה האירופית תמה מוקדם מבחינתם. 

ולגבי המשחק: האמת, בני יהודה צריכה לבוא בטענות רק לעצמה. האירים באו לעשות את העבודה (עם 100 אוהדים ביציע) והשיגו את שער הניצחון בדקה ה-70 מרגלי סטיוארט, שניצל טעות בהגנה הכתומה והשיג את שער הניצחון והמיוחל לגברת הזקנה.

בני יהודה: דלה איינוגבה, איציק עזוז (אסי בלדוט, 79), איבן גארידו, אביב חדד, כפיר אדרי, סיניסה ליניץ' (שלו מנשה, 74), חסן אבו זייד (שלומי לוי, 92), לירוי צעירי, עוז ראלי, עמרי אפק, איליה יברויאן.

שמרוק רוברס: אלן מאנוס, אנדה סטיבנס, קרייג סיבס, איידן פרייס, דן מארי, רוברט ביילי (פטריק קבאנה, 58), כריס טרנר (סטיבן בראדלי, 84), סטיבן רייס, ג'יימס צ'יימברס (וויליאם דנהי, 64), גארי טוויג, תומאס סטיוארט.


דרור קשטן: הם באו רק להרחיק כדורים. חזי מגן: אני מאוכזב מאוד


דרור קשטן, מאמן בני יהודה אמר לאחר המשחק: "אני בהחלט מאוכזב. שלטנו במשחק, הגענו למצבים. באה קבוצה שרק הרחיקה את הכדורים, כבשה שער מקרי לחלוטין אולי חוץ מהחמש הדקות הראשונות. התכוננו היטב לסגנון המשחק שלהם, חבל. לא ניצלנו הזדמנויות, ומשגיאה אחת יצאנו מהמסגרת של המשחקים. 

"היו מהלכי כדורגל טובים מאוד, במשחק הראשון שאני מאמן כאן בבלומפילד. אנחנו צריכים להתחזק ויצטרפו עוד שחקנים. נקווה שגם בהמשך המצב יהיה יותר טוב". 

חזי מגן, הבעלים של בני יהודה הוסיף: "קיוונו לעבור, חבל. החמצנו יותר מדי, קיבלנו גול. יובנטוס כבר לא תבוא לשכונה. לא פינטזנו על כלום, רצינו לעבור אותם ולא הצלחנו. נתכונן לליגה. היו יותר מדי החמצות".

כובש שער הניצחון לשמרוק רוברס, תומאס סטיוארט אמר: "היה לנו קשה, אבל העפלנו. ידענו שיהיה קשה לפני המשחק, הגיע לנו התיקו במשחק הראשון, השגנו את השער שהיינו צריכים. בשלב הבא אנחנו יודעים מי הקבוצה, עבור רובנו מדובר במפגש היסטורי ובחוויה מרגשת".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק