שישה משחקים הסתיימו ב-0:0

צרפתית: ארבעה שערים בלבד הובקעו בשמונה משחקים בליגה. טולוז גברה 0:2 על אוקזר, ליל ניצחה את סושו באותה התוצאה. לאנס סיימה בתיקו עם נאנט, מארסיט עם ולנסיין

שבת 14 אפריל 2007
אורן קורנפלד
ההיסטוריונים והסטטיסטיקאים גם הם לא זוכרים מתי קרה כזה דבר בליגה הצרפӪית: לא פחות משישה משחקים שנערכו היום בליגה הסתיימו בתוצאה 0:0.

את הפרומו למחזור העקר סיפק המשחק בין בורדו לפאריס סן ז'רמן שהסתיים ללא הכרעה (וכמובן ללא שערים). פאריס שמעורבת בקרבות התחתית הייתה חייבת ניצחון, אך התיקו מסבך אותה כשהיא במקוӝ ה-16 כשהיא רחוקה שלוש נקודות בלבד מהמקום ממנו יורדים לליגת המשנה.

ליל גברה 0:2 על סושו באחד משני המשחקים היחידים במחזור שסיפקו שערים. ניקולאס פאוברגו (49) ומיראלאס (66) כבשו את השערים לזכות ליל שעלתה למקום השישי כשיש לה 46 נקודות. סושו נעצרה והיא רביעית עם נקודה אחת יותר.

טולוז גברה גם כן 0:2 על אוקזר. אצ'ילה אמאנה (6) ופודה מנסארה (32) כבשו את השערים לטולוזאים שעלו למקום השני כשיש להם 52 נקודות והם רחוקים 14 נקודות מהאלופה בחמש השנים האחרונות, ליון. אוקזר במקום ה-12 עם 43 נקודות̮

יתר המשחקים במחזור הסתיימו כאמור ללא שערים: לוריין מול מונאקו, ולנסיין נגד מארסיי, לה מאן מול ראן, טרואה נגד נאנסי ונאנט מול לאנס.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק