רוצה לשחק בריאל אבל אשמח להישאר

המגן הברזילאי של אינטר וריאל מדריד מבהיר כי הוא מעוניין לפתוח עונה נוספת תחת ז'וז'ה מוריניו, אבל באותה המידה ישמח להישאר באלופת אירופה: "המעבר לא תלוי בי"

יום שישי 23 יולי 2010
מערכת TELESPORT

אולי המגן הטוב היום בעולם, שחקנה של נבחרת ברזיל ואלופת אירופה אינטר, מאיקון, הבהיר הבוקר חד משמעית כי הוא ישמח לשחק בריאל מדריד, אך ידע גם לשמור על מצב תקין באינטר וסיפר כי באותה המידה ישמח לפתוח עונה נוספת בנראזורי.

המגן נשאל לתחנת רדיו מקומית על עתידו ולראשונה הצהיר: "עוד לפני משחקי המונדיאל שוחחתי עם הסוכן שלי ועם אינטר לגבי עתידי. אם אני אעזוב את אינטר אני אעשה זאת בראש מורם, אבל אני אשמח להישאר".

כבר היה נראה כי מאיקון לא יחדש דבר מה, אבל אז הוא החל להחמיא למאמנו בעונה האחרונה: "כבר התאמנתי תחת ז'וז'ה מוריניו ואני אשמח לעשות זאת שוב, אבל זה לא תלוי בי. אני רוצה לשחק עבור ריאל מדריד אבל זה כעת עניין של שתי הקבוצות. אני לא אתאכזב אם אשאר באינטר, אני אשמח לשחק כאן עונה נוספת. יש לי חוזה עד שנת 2014".

עד כה, על-פי הדיווחים, המועדונים מתקשים להגיע להסכם לאחר שריאל מדריד הציעה עבור המגן 22 מיליון יורו, כשאינטר דורשת שישה מיליון נוספים. לאחרונה דווח כי ריאל מדריד אף הודיעה כי לא תשקיע מעבר ל-22 מיליון היורו במאיקון, אולם ייתכן כי הצהרתו של מאיקון תשכנע את אנשי הבלאנקוס להשקיע מעט יותר. 

בנוסף לדמי ההעברה הנכבדים, בתקשורת הספרדים יודעים לדווח כי המגן דורש שכר עונתי של 7 מיליון יורו ובריאל מדריד הגיבו כי ימי הגלאקטיקוס בהם נשפכו סכומי עתק ללא פרופורציה חלפו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק