הפועל תא חוזרת. ובגדול

לעיסי אלפי אוהדים נלהבים שהקימו את הקבוצה במו ידם, ניצחה הערב הפועל ת"א המחודשת את הפועל חולון 85:93 בהדר יוסף והעפילה על חשבונה לרבע גמר הגביע. משחק ענק לאוסברי עם 34 נקודות: "מודה לחברים שלי"

יום שלישי 28 דצמבר 2010
שלמה חסיד

מאז שהקימו אוהדי הפועל ת"א את הפועל אוסישיקין, ספק אם אפילו הם האמינו שהקמפיין המרגש שלהם יהיה מוצלח כל כך. הפועל אוסישקין, או בשמה המחודש הפועל ת"א, הדהימה הערב את הפועל חולון עם ניצחון 85:ȹ3 בהדר יוסף והעפילה על חשבונה לרבע גמר גביע המדינה.

"הפועל חזרה", צעקו אלפי אוהדי הפועל ת"א שהציגו עידוד פשוט מדהים ודחפו את הקבוצה שלהם לניצחון הזה. האוהדים נתנו את הדחיפה מהיציעים, אבל השחקן שאחראי יותר מכולם לניצחון הזה היה ߑראיין אסברי, שקלע 34 נקודות והיה בלתי ניתן לעצירה. 28 נקודות של ריץ' מלצר מחולון לא עזרו.

למרות ההפרש הדי גבוה, המשחק הזה היה סופר צמוד והיתרון עבר מקבוצה לקבוצה, עד חמש דקות לסוף שהפועל הצליחה לברוח בזכות שתי שלשות מדהימות של אלעד אליהו ואוטߨ. בדיוק כשהפועל ברחה, מורן רוט, השחקן הכי חשוב של חולון נפצע וזה היה הסוף מבחינת חולון, שרק לפני שנתיים זכתה בגביע בזכות שלשת ניצחון של בראיין טולברט שלא היה שם הערב כדי להציל את חולון.

בראיין אוסברי, כוכב המשחק הזה אמר בסיוםȺ "אני רוצה להודות לחברים שלי לקבוצה. הם אלו שעשו אותי גדול וכמובן גם לקהל המדהים שלנו".

שרון אברהמי, המאמן המנצח היה בטירוף: "זו הרגשה מדהימה. בשביל רגעים כאלה אנחנו משחקים. פה עם האוהדים האלה אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה ואנחנו כבר חושבים על העונה הבאה בליגת העל".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8