10 המלצות WINNER ליום שבת

הליגה הפינית השניה, הליגה הסלובקית, הליגה השבדית הראשונה והליגה השבדית השנייה במוקד המלצות ה-WINNER של יום שבת

שבת 24 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

פינית שניה:

פופה - ויקינגיט - 1 (יחס 1.95)

פופה מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את ויקינגיט שמדורגת במקום השלישי בטבלה, מקום אחד מתחתיה כשהיא מנצחת במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. הקבוצה משיגה שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. פופה בבית משחקת מצויין ומאזנה עומד על ארבעה ניצחונות והפסד אחד. ויקינגיט בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד אחד. ויקינגיט קבוצה מצויינת אך לדעתי פופה תהיה זו שתנצח כאן. היא משחקת טוב מאוד בבית והיא בכלל בכושר מצויין.

קמי - קוקולה - X (יחס 2.80)

קמי מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא משיגה תוצאת תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. היא תארח היום את קוקולה שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו מפסידה בשני המחזורים האחרונים. קמי בבית עם מאזן של 2-2-2, קוקולה בחוץ משיגה מאזן של 2-3-2. שתי הקבוצות משחקות רע מאוד בתקופה האחרונה, לדעתי לקוקולה יש יתרון קל על קמי אך זה לא יספיק לה ליותר מתוצאת תיקו. אני מסמן כאן X.


שבדית ראשונה:

אטבידאברגאס - גאיס - 1 (יחס 2.20)

אטבידאברגאס סוגרת את הטבלה עם תוצאת תיקו במחזור האחרון זאת אחרי שלושה הפסדים רצופים. היא תארח היום את גאיס שמדורגת במקום העשירי בטבלה כשגם גאיס לא נראית משהו כשהיא עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים וללא ניצחון בחמשת המשחקים האחרונים שלה. אטבידאברגאס לא מרשימה במשחקי הבית שלה, גאיס גם לא ממש כוכבת במשחקי החוץ שלה. אני מסמן כאן X עם נטייה לניצחון ביתי של אטבידאברגאס.

ברומפויקרנה - מיאלבי - 2 (יחס 2.45)

ברומפויקרנה מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מיאלבי שמדורגת במקום הרביעי בטבלה וזו אחרי תיקו במחזור האחרון עם שלושה ניצחונות רצופים קודם לכן. מיאלבי נראית מצויין, היא גם משחקת לא רע במשחקי החוץ שלה. ברומפויקרנה משחקת לא טוב בתקופה האחרונה ובבית היא גם לא ממש מרשימה. ניצחון חוץ של מיאלבי כאן הוא אפשרי בהחלט.

שבדית שניה:

בראג - סנדסבאל - X (יחס 2.80)

בראג מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. היא תארח היום את סנדסבאל שמדורגת במקום השני בטבלה. סנדסבאל מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות, שני הפסדים ותיקו. בראג טרם הפסידה העונה בבית ובמאזנה ארבעה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו. סנדבאל מהצד השני משיגה במשחקי החוץ שלה מאזן של ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. משחק לא פשוט להימור. סנדסבאל נראית טוב העונה, היא משחקת מצויין מפתיחת העונה. לבראג יש המון עליות ומורדות והסימון כאן לא פשוט עוד בעקבות היכולת של בראג בבית. אני מסמן כאן X, אך אני ממליץ לחזק ב-2.

דגרפורס - לנדסקרונה - 1 (יחס 1.85)

דגרפורס מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא נראית לא טוב בחודש האחרון. היא מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים בהם היא לא מנצחת. מולה תשחק היום לנדסקרונה שמדורגת במקום החמישי בטבלה. לנדסקרונה משיגה 4 נק' בשני המחזורים האחרונים זאת אחרי שני הפסדים. דגרפורס משחקת מצויין במשחקי הבית שלה שם היא משיגה שישה ניצחונות בשמונה משחקים. לנדסקרונה מהצד השני משחקת בחוץ סביר והיא עם מאזן של 2-3-3. למרות היכולת החלשה של דגרפורס במשחקים האחרונים, אני מאמין שהיום היא תחזור לעצמה. היא חייבת לנצח היום בכדי שקבוצות הצמרת לא יברחו לה. אני מסמן כאן 1.

ואסבי יונייטד - אורגריטה - 2 (יחס 1.80)

וואסבי מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת המחזורים האחרונים לסירוגין. היום הגיע התור כנראה לא להפסיד לפי הסטטיסטיקה. אורגריטה שתשחק מולה היום מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. מאזן הבית של וואסבי עומד על שני ניצחונות, תיקו אחד וחמישה הפסדים. אורגריטה בחוץ עם מאזן לא רע של ארבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו והפסד אחד. לאור הנתונים האלו והיכולת החלשה של וואסבי, אני מהמר על ניצחון חוץ של אורגריטה. היא פשוט משחקת טוב יותר בחוץ מאשר וואסבי בבית. גם היחס פה בכלל לא רע.

סלובקית ראשונה:

דובניצה - רוזמברוק - 2 (יחס 2.30)

דובניצה פתחה את העונה עם הפסד חוץ 3-2 מול ניטרה, רוזמברוק מהצד השני 1-0 קטן את פרשוב. דובניצה סיימה במקום התשיעי את העונה שעברה, רוזמברוק, קבוצה טובה ממנה, סיימה במקום הרביעי בטבלה. במשחקים בין השתיים בעונה שעברה ניצחה רוזמברוק פעמיים, גם בבית וגם בחוץ ולדעתי זה גם מה שיקרה היום. רוזמברוק קבוצה פשוט טובה מדובניצה ואני מסמן כאן 2.

סטרדה - ניטרה - 2 (יחס 2.35)

סטרדה פתחה את העונה עם הפסד חוץ 2-0 לדוקלה. ניטרה מהצד השני ניצחה 2-3 את דובניצה בבית. את העונה שעברה סיימה סטרדה במקום העשירי בטבלה, ניטרה סיימה במקום הרביעי והמכובד. במשחקים בין השתיים ניצחה ניטרה במשחק הבית 1-0 כשבחוץ בסטרדה, נפרדו השתיים בתיקו 2-2. סטרדה קבוצה בינונית ומטה. כבר שנים שהיא מדשדשת במרכז/תחתית הטבלה. ניטרה מהצד השני קבוצת צמרת, יש לה שחקנים טובים יותר וגם במשחק הזה, ההימור שלי הוא על ניצחון חוץ.

ז'ילינה - סלובן ברטיסלבה - 1 (יחס 1.95)

ז'ילינה פתחה את העונה עם ניצחון חוץ 2-1 על זלאטה. ברטיסלבה מהצד השני ניצחה בבית את קושיצה בתוצאה 2:0. למעשה זהו משחק בין האלופה, ז'ילינה לבין הסגנית שלה ברטיסלבה. בעונה שעברה איכשהו, ניצחה כל קבוצה במשחק החוץ בתוצאה זהה של 2:0. ז'ילינה סיימה את העונה שלה עם מאזן בית יפה מאוד של 15 ניצחונות והפסד בודד לברטיסלבה. האורחת מהצד השני השיגה מאזן חוץ של 11 ניצחונות, תיקו אחד וארבעה הפסדים. הפעם, בניגוד לעונה שעברה, אני מאמין שז'ילנה תשיג את הניצחון ותפתח את העונה הזו עם שני ניצחונות רצופים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק