11 המלצות WINNER למשחקי היום

הליגה הפינית הראשונה, הליגה הפינית השניה, הליגה הנורבגית והשנייה, הליגה השבדית הראשונה והליגה האיסלנדית, במוקד המלצות ה-WINNER של יום ראשון

יום ראשון 25 יולי 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

 פינית ראשונה:

איי.סי אולו - מיפה 47 - X (יחס 2.60)

אולו מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא בכושר גרוע עם חמישה הפסדים רצופים. היא תארח היום את מיפה שבמקום ה-11 בטבלה כשזו משיגה נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים כשלפני כן היא מנצחת בשני משחקים ברצף. אולו משיגה העונה בבית מאזן של 2-1-3, מיפה בחוץ משיגה מאזן של 3-1-3. אולו לא ניצחה את מיפה בחמשת המפגשים שהיו בין השתיים. מיפה ניצחה בשלושה משחקים, האחרון היה לפני שלוש שנים. מיפה לא מרשימה בשבועיים האחרונים ולדעתי יהיה לה לא פשוט היום. בסך הכל, היא לא קבוצה יותר טובה מאולו העונה. אני מסמן כאן X, אך מומלץ לגבות ב-2.

אינטר טורקו - יארו - 2 (יחס 3.35)

טורקו מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות ושני הפסדים לסירוגין, במחזור האחרון אגב היא הפסידה. יארו מהצד השני במקום החמישי בטבלה, היא מגיעה למשחק היום בכושר מצויין עם ארבעה ניצחונות בחמשת משחקי הליגה האחרונים שלה. יארו גם משחקת לא רע במשחקי החוץ שלה והיא מנצחת בארבעה משחקים מתוך שבעה, טורקו בבית עם מאזן של 2-2-3. הכל כאן אפשרי, טורקו בבית יכולה לנצח כל קבוצה, יארו נמצאת בכושר מצויין ואני הולך כאן איתה. חזקו ב-X.


פינית שניה:

המינלינה - יוהנסו - X (יחס 2.80)

המינלינה מדורגת במקום ה-12 בטבלה והיא בכושר לא טוב אחרי שלושה הפסדים רצופים. היא תארח היום את יוהנסו שמדורגת במקום העשיריבטבלה כשזו מגיעה למשחק היום אחרי הפסד אחד בארבעת המחזורים האחרונים. המינלינה טרם ניצחה הענוה בבית בשבעה משחקים בהם היא מפסידה בארבעה, יוהנסו מנגד ניצחה העונה משחק חוץ אחד בלבד בשישה משחקים. להערכתי, המשחק הזה יהיה מאוד צמוד ואני מסמן כאן X.

נורבגית ראשונה:

אוד גרינלנד - סטרומסגודסט - X (יחס 3.10)

גרינלנד מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מפסידה פעמיים בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סטרומסגודסט שבמקום השישי בטבלה כשזו בכושר טוב מאוד והיא אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. גרינלנד בבית עם מאזן של 2-2-3, סטרומסגודסט משיגה העונה בחוץ ניצחון אחד בלבד בשמונה משחקים. למרות שסטרומסגודסט בכושר טוב, להערכתי היא תנחת היום לקרקע. היא משחקת חלש מאוד במשחקי החוץ שלה והיא מפסידה בחמישה משחקים מתוך שמונה. גרינלנד אולי בכושר לא טוב, אבל לדעתי היא תיקח שתי נקודות מסטרומסגודסט. אני מסמן כאן X עם גיבוי ל-1.

הוגסונד - ויקינג - 1 (יחס 2.40)

הוגסונד מדורגת במקום ה-11 בטבלה והיא עם ניצחון אחד בלבד בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את ויקינג שבמקום הרביעי בטבלה כשזו בכושר טוב והיא אחרי שלושה ניצחונות רצופים. ויקינג משיגה העונה מחוץ למגרשה מאזן של 2-2-3, הוגסונד בבית עם חמישה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו ללא הפסדים. ויקינג אמנם בכושר מצויין אך להערכתי, כמו במשחק הראשון, היכולת הביתי של הוגסונד תבוא היום לידי ביטוי. אני מסמן כאן 1, ניצחון אולי מעט מפתיע של הוגסונד.

מולדה - סטארט - X (יחס 3.05)

מולדה מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא לא משיגה ניצחון בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מפסידה פעמיים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. סטארט מנגד מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מנצחת בשני המחזורים האחרונים. מולדה בבית עם מאזן של ארבעה ניצחונות שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. סטארט בחוץ עם מאזן של שני ניצחונות, תיקו אחד וחמישה הפסדים. משחק לא פשוט להימור, סטארט טובה יותר אך בחוץ היא משחקת חלש. מולדה חלשה יותר ובבית היא בסך הכל מוציאה את רוב הנקודות שלה. להערכתי מולדה לא תפסיד כאן. אני מסמן פה X.


נורבגית שניה:

ברינה - לוב האם - 1 (יחס 1.40)

ברינה מדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מפסידה בשלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את לוב האם שדווקא בכושר לא רע עם שני ניצחונות רצופים ושלושה בחמשת המחזורים האחרונים. ברינה בבית עם מאזן מצויין של ארבעה ניצחונות והפסד אחד, לוב האם בחוץ עם שני ניצחונות וארבעה הפסדים. למרות היכולות של שתי הקבוצות בשבועות האחרונים, אני מאמין שהיום בבית ברינה תחזור לשחק כמו שצריך ולהערכתי היא תנצח את לוב האם.

מיונדאלן - סוגנדל - 2 (יחס 1.80)

מיונדאלן מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא משיגה שתי תוצאות תיקו בשני המחזורים האחרונים. היא תארח היום את סוגנדל שמדורגת במקום הראשון בטבלה וזו עם ארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים ועם תשעה ניצחונות מפתיחת העונה. מיונדאלן משיגה העונה בבית מאזן של 2-3-2, סוגנדל מנגד בחוץ משחקת מצויין ומאזנה עומד על ארבעה ניצחונות בשישה משחקים. אני הולך פה עם מוליכת הטבלה שלדעתי תנצח את המשחק. היחס מצויין לטעמי.


שבדית ראשונה:

גפלה - טרלבורג - 1 (יחס 1.80)

גפלה מדורגת במקום ה-12 בטבלה והיא בכושר לא מרשים לאחרונה עם שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. היא תארח היום אתטרלבורג שמדורגת במקום ה-15 בטבלה ודווקא היא בכושר טוב יחסית עם שני ניצחונות רצופים בשני המשחקים האחרונים שלה. מאזן הבית של גפלה העונה עומד על ניצחון אחד בשבעה משחקים, טרלבורג מהצד השני השיגה רק נקודה אחת בלבד בשבעה משחקים כשהיא מפסידה בשישה משחקים ומסיימת בתיקו אחד. למרות שגפלה לא בכושר טוב ולא נראית טוב במשחקי הבית שלה, טרלבורג מהצד השני בחוץ משחקת חלש נורא ולמרות שהיא אחרי שני ניצחונות רצופים, לדעתי גפלה תיקח פה את הקופה.


ליגה איסלנדית:

סטיארנן - פאלקיר - 2 (יחס 2.55)

סטיארנן מדורגת במקום השמיני בטבלה. היא מסיימת בתיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שני הפסדים רצופים. היא תארח היום את פאלקיר שמדורגת במקום השביעי בטבלה. פאלקיר בסך הכל בכושר לא רע אחרי שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. סטיארנן בבית עם הפסד אחד בשישה משחקים, פאלקיר בחוץ עם מאזן של 2-1-3. יהיה משחק צמוד לדעתי ויש סיכוי לא רע שפאלקיר תמשיך את היכולת שלה ותשיג פה ניצחון. חזקו ב-X.

סלפוס - קיי.אר - 2 (יחס 1.65)

סלפוס מדורגת במקום ה-11 בטבלה, המקום הלפני אחרון כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את קיי.אר שמדורגת במקום התשיעי בטבלה כשזו מפסידה פעם אחת בארבעת המחזורים האחרונים. סלפוס בבית עם מאזן של ניצחון אחד בשישה משחקים עם ארבעה הפסדים, קיי.אר בחוץ עם ניצחון, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים ולאור היכולת של סלפוס, לדעתי קיי.אר יכולה להשיג ניצחון חוץ שני העונה.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק