הראל לוי הודח מטורניר ואלנסיה

הישראלי הפסיד 6:3 ו-6:2 לבוגדאנוביץ' הבריטי בחצי הגמר, אך העפיל לגמר הזוגות עם בן זוגו סאם וורבורג. אוקון וסלע פותחים את צ'לנג'ר ברמודה, הגרלה קשה לאנדיוני

יום ראשון 15 אפריל 2007
אורן קורנפלד, מערכת TELESPORT
 הראל לוי סיים את דרכו הלילה בטורניר ואלנסיה שנערך ארה"ב (סך פרסים של 50 אלף דולר).

לוי הפסיד בחצי הגמר לאלכס בוגדאנוביץ (3 בטורניר) בשתי מערכות 6:3 ו-6:2 וסיים את דרכו, אך יכול לסכם את הטורניר הזה כמוצלח מאוד מבחינתו ואולי הטורניר הזה יסמן את חזרתו לכושר, אחרי תקופה ארוכה בה הוא לא הצליח להתעלות.

לוי בגמר הזוגות

מה שלא הצליח להראל ביחידים הצליח לו בזוגות. הראל לוי חבר לבן זוגו סאם וורבורג האמריקאי, אחרי ההפסד שלו ביחידים וניצח את כריסטופר פלמנסופר וג'ייסון צימרמן בחצי הגמר, 3:6 ו-4:6.

הראל ובן זוגו יפגשו בגמר את הצמד הפיני המפתיע, ססיל מאמיט ואריק טאיניו, שגבר בחצי הגמר על הצמד האמריקאי, פטריק בריאד וסקוביל ג'נקינס.

סלע ואוקון פותחים הופעותיהם בברמודה

שני שחקני הדיוויס של ישראל, נועם אוקון ודודי סלע יפתחו את הופעותיהם בצ'לנג'ר בברמודה (פרסים בסך 100 אלף דולר) השבוע, בהמשך להכנותיהם לעונת החימר.

אוקון, הטניסאי הבכיר של ישӨאל המדורג במקום ה-171 בעולם יפתח את הטורניר במפגש מול יאן מרטל הצ'כי (181 בעולם) . אלוף ישראל, דודי סלע (203) זכה להגרלה קשה ויפגוש בסיבוב הראשון את המדורג שני בטורניר אלכסנדר פייה האוסטרי (93 בעולם).

צמד הטניסאים הישראלי, אנדי רם ויוני ארליךĠיתמודדו השבוע בטורניר מונטה קרלו מסדרת המאסטרס ויחלו אותו מהסיבוב השני, שם מחכה להם מפגש בהחלט לא קל.

אנדיוני המדורגים שישי בטורניר יפגשו את המנצחים בהתמודדות בין ג'וליאן בנתיאו וריצ'ארד גסקווסט הצרפתים למיכאל קולמן (גרמניה) וירוסלאב לבינסקי (צ'כיה).

תגובות

טלספורט בפייסבוק