1:1 באדומים - 1:1 בסיום

ליגת העל: נתניה ובני יהודה נפרדו בתיקו 1:1 מאכזב עבור שתי הקבוצות. טגה העלה את נתניה ליתרון. בלדוט השווה בפנדל. אלי ביטון ותמיר כהן הורחקו

שבת 03 פברואר 2007
גיא פישקין

במשחק בין שתי הקבוצות המשתפרות של ליגת העל בשבועות האחרונים נפרדו בני יהודה ומכבי נתניה בתיקו 1:1 שלא השביע את רצונן.

כבר לאחר 10 דקות הצליח אמיר טגה לעלות את נתניה ליתרון, אך פנדל של אסי בלדוט בדקה ה-57 חילק את הנקודות. לירן וקסברגר היה במוקד העניינים אחה"צ, כשהרחיק  את אלי ביטון וכעבור דקה גם את תמיר כהן בצהוב שני.

נתניה עדיין לא הפסידה מאז הגעתו של ראובן עטר ובמאזנה 11 נקודות מתוך 15 אפשריות. בטבלה היא מדורגת חמישית עם 29 נקודות לאחר 19 מחזורי ליגה. הזהובים מצדם רחוקים כעת חמש נקודות מהקו האדום במידה והכח לא תשיג נקודות הערב מול מכבי תל אביב.

מחצית ראשונה: 2 אדומים - שער לטגה

בדקה העשירית אוקוצ'ה פרץ באגף הימני לעבר הרחבה ומסר כדור קל לטגה שמקרוב דחק את הראשון של האורחים. 0:1 למכבי נתניה

כעבור חמש דקות אלי ביטון פגע בדדי בן דיין ללא כדור ווקסברגר החליט להוציא לו את האדום והשאיר את בני יהודה בעשרה שחקנים. דקה לאחר מכן הורחק תמיר כהן בצהוב שני.

בדקה ה-30 פרץ איתי שכטר באגף השמאלי והיטל בשני שחקני הגנה של בני יהודה בתוך הרחבה, אך אניימה קלט בקלות. כעבור ארבע דקות אוקוצ'ה היה לבד ברחבה ובעט למשקוף.

בדקה ה-44 אנסומבו קיבל כדור מחוץ לרחבה ומטווח של 20 מטרים בעט נהדר, אך אניימה התעופף והדף.

מחצית שנייה: בני יהודה חוזרת לחיים

שלוש דקות מפתיחת המחצית השנייה ראובן עובד עבר שלושה שחקנים ברחבה, אך בעט חלש לידיים של שטראובר. דקה מאוחר יותר בדש נגח מתוך רחבת החמש מעל השער.

בדקה ה-57 ורשאן בעט כדור חופשי מ-20 מטרים מעל השער. שלוש עשרה דקות מאוחר יותר הכניס עובד כדור לבטורינה שהוכשל ברחבה ווקסברגר הורה על הנקודה הלבנה. בלדוט בעט את הפנדל פנימה. 1:1.

כעבור דקה בלדוט בעט מרחוק וסחט הצלה גדולה משטראובר. בדקה ה-88 עובד ניסה להקשית מעל שטראובר מחוץ לרחבה, אך הכדור יצא החוצה. 

הרכבים:

בני יהודה: וינסנט אניימה, יאיר אזולאי (אלירן עטר 59'), יישה ודראן, יניב אלול (ראובן עובד 45'), אסי דומב, הרוויה קובאצ'ביץ', אימורו לוקמן, אסי בלדוט, מטה בטורינה, אלי ביטון, ברק בדש (עוז ראלי 81').

מכבי נתניה: לירן שטראובר, דדי בן דיין, אבי סטרול (גולן חרמון 53'), לואיס מארין, אורי אוזן, אמיר טגה, מזואה אנסומבו, תמיר כהן, ז'נה בונדאה (אבישי ז'אנו 63'), אובודו אוקוצ'ה ואיתי שכטר.

שופט: לירן וקסברגר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק