עשיתי הכול כדי להשאיר את טורס

רוי הודג'סון, המנג'ר החדש של ליברפול משלים עם עזיבתו של חלוץ נבחרת ספרד: "לטורס יש משקעי עבר עם המועדון ועתידו כבר לא נמצא בידיי". על פי הדיווחים, פרננדו טורס יחתום בצ'לסי תמורת 50 מיליון פאונד

יום ראשון 25 יולי 2010
מערכת TELESPORT

השמועות והספקולציות סביב עתידו של פרננדו טורס רצות כבר תקופה ארוכה. הבוקר קיבלנו עוד גושפנקה לעזיבתו של פרננדו  טורס את אנפילד, כאשר רוי הודג'סון, המנג'ר החדש של ליברפול, מודה כי הוא הרים ידיים במאמציו להשאיר את החלוץ הספרדי באנפילד.

"לצערי, אני לא יכול לעשות יותר ממה שעשיתי כדי להשאיר את טורס. לטורס יש בעיות עם המועדון מהעבר וזה לא משהו שבשליטתי". כך אמר היום הודג'סון, ולמעשה נתן את החותמת הסופית לעזיבתו של החלוץ.

החלוץ בן ה-26 טוען כי קיבל הבטחות מראשי ליברפול שהקבוצה תחוזק משמעותית בתנאי להישארותו במועדון, מה שלא קרה הקיץ, חרף החתמתו של ג'ו קול. ההצהרה של הודג'סון, סוללת את דרכו של טורס, ככל הנראה לצ'לסי של רומן אברמוביץ', שמוכן לשפוך לא פחות מ-50 מיליון פאונד כדי להנחית את חלוץ נבחרת ספרד בלונדון. 

כזכור, טורס ממש לא הרשים במונדיאל בדרום אפריקה, למרות זכייתה של ספרד במונדיאל והוא אף הודח מההרכב בשלבי חצי הגמר והגמר ע"י פדרו, חלוצה של ברצלונה. את צ'לסי, זה לא ממש מעניין ובקבוצה מפנטזים על חוד שכולל את טורס ודרוגבה.

הודג'סון מצידו, יכול להתנחם לפחות בעובדה שהצליח להחתים את ג'ו קול מצ'לסי במקומו של יוסי בניון ולהשאיר במועדון את סטיבן ג'רארד, הקפטן והכוכב הבלתי מעורער.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק