עצוב לי שלא אפרוש כשחקן ריאל

גוטי, הקשר שנולד בריאל מדריד, כינס היום מסיבת עיתונאים בה הוא נפרד מהקבוצה בה נולד לטובת בשיקטאש: "ליבי תמיד יישאר במדריד. צריך לפנות את הבמה לשחקנים הצעירים, אני כבר מסתכל קדימה"

יום ראשון 25 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 בריאל מדריד ממשיכים להיפטר מהסמלים שליוו אותם לאורך השנים. אחרי שהבהירו כבר כי ראול, החלוץ האגדי של המועדון לא ימשיך בברנבאו, הסמל השני שעוזב את ריאל מדריד הקיץ הוא גוטי, הקשר שנולד בריאל מדריד ומשחק בה כל הקריירה שלו.

גוטי, עובר לבשיקטאש התורכית תמורת כסף גדול והיום (ראשון) הוא כינס מסיבת עיתונאים בסנטיאגו ברנבאו בה הוא נפרד מהקבוצה: "ביליתי את כל הקריירה שלי בריאל מדריד וליבי תמיד יהיה פה. אין מה לעשות, צריך לפנות את המקום לשחקנים הצעירים ואני יוצא לדרך חדשה".

גוטי, התייחס לעזיבתו את המועדון ואמר: "זה לא קל לעזוב את המועדון בו שיחקת ב-24 השנים האחרונות. זה עצוב שאני לא יפרוש כשחקן ריאל מדריד אבל זה המצב. היו לי תקופות נפלאות בריאל מדריד אבל צריך להסתכל קדימה".

עזיבתו של גוטי וראול מסמלות ללא ספק עידן חדש בריאל מדריד - עידן ז'וזה מוריניו. כבר בעונה שעברה תחת מנואל פלגריני איבדו ראול וגוטי את מקומם בהרכב של ריאל לטובת הכוכבים שהגיעו כמו רונאלדו וקאקה.

גוטי, שיחק ב-15 העונות האחרונות בריאל מדריד והיה שותף לזכייה בחמש אליפויות, 3 זכיות בגביע אירופה לאלופות וארבעה גביעי ספרד.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק