אורלנדו רוצה להמשיך בתנופה

המלצת WINNER NBA: המג'יק, עם הרכש החדש, רוצה להשיג הלילה ניצחון חמישי ברציפות, כשתשחק מול הניו יורק ניקס, שכוכבה סטודמאייר בדרך כלל זוהר מול אורלנדו, אבל הקבוצה שלו עדיין לא ניצחה השנה קבוצה גדולה

יום חמישי 30 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 אורלנדו מג'יק רוצה לרשום הלילה ניצחון חמישי ברציפות, כשתארח את ניו יורק ניקס המנסה לחזור לקבוצות העילית של הליגה.

ניו יורק שנמצאת במאזן של 13-18, הפסידה שלשום למיאמי 98-106,  כשמה שמכשיל אותה הוא הרבע הראשון שבו קלעה רק 19 נק'. "אלמלא הרבע הראשון היינו מנצחים במשחק", אמר אמארה סטודמאייר לאחר מכן. 

בשנה שעברה הפסידה ניו יורק לאורלנדו בשלושה מפגשים, ובכולם בהפרש דו ספרתי. אורלנדו קלעה באחוז מצוין שۜ 53.2 ודוויט הווארד כוכבה זרח עם ממוצע של 23.4 נק'. אבל בשנה שעברה לניקס לא היה את סטודמאייר, ואילו אורלנדו שיחקה אז ללא הרכש שהגיע לאחרונה: גילברט ארנאס, הידו טורקוגלו, וג'ייסון ריצ'רדסון. בתחילה המג'יק הפסידו שני משחקים עם הרכש החדש, אבל אחר כך ניצחו ארבעה, כולל הניצחון ביום שלישי 95-110 בקליבלנד. 

לסטודמאייר יש מאזן מצוין מול אורלנדו שעומד על 1-11, כששיחק בפיניקס, עם ממוצע של 23.2 נק' ו-12.3 ריב'. אבל זו הפעם הראשונה שהוא יפגוש את אורלננדו יחד עם הניקס. 

המשחק הזה&nbsɰ;יפגיש את שתי הקבוצות הכי טובות בליגה בזריקות ל-3 נק'. 776 לאורלנדו ו-765 לניו יורק. ניו יורק הפסידה כבר פעמיים למיאמי ופעמיים לבוסטון, וזו הזדמנות מצויינת בשבילה להוכיח שהיא מסוגלת לנצח מעצמה מהחוף המזרחי.

"תנו לנו קצת זמן, אנחנו בדצמבר̠ולא באפריל", ניסה המאמן של ניו יורק, מייק ד'אנטוני, למזער נזקים. "אנחנו ננצח השנה קבוצות גדולות".

משחק 87: אורלנדו מג'יק - ניו יורק ניקס (8+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2