ניצחון מסריח לפרארי

פליפה מאסה הוביל לכל אורך הדרך במירוץ הפורמולה 1 בגרמניה, אולם קיבל בקשר הוראה לאפשר לפרננדו אלונסו לזכות במירוץ. מאסה סיים שני, ווטל במקום השלישי

יום ראשון 25 יולי 2010
מערכת TELESPORT

אמנם פרננדו אלונסו הספרדי רשם זכיה שנייה שלו העונה, אולם גורמים בענף הפורמולה 1 טענו היום כי מדובר בהתנהלות "מסריחה" של קבוצת פרארי, שהודיעה במהלך המירוץ לנהג המוביל שלה, פליפה מאסה, לוותר על התואר לטובת חברו.

כאמור, קבוצת פרארי סיימה במירוץ הפורמולה בגרמניה בשני המקומות הראשונים, אולם סדר הזוכים על הפודיום אינו כשר, ויש אשר יגידו שערורייתי. פליפה מאסה הוביל את המירוץ לכל אורך הדרך והיה בדרך לניצחון בטוח, אבל לקראת הסיום הוא קיבל בקשר הודעה "אלונסו מהיר ממך".

מאסה הברזילאי איפשר לחברו הספרדי לעקוף אותו ולזכות בנקודות נוספות בדירוג הנהגים, אך נראה כי גם הוא עוד לא הבין את פשר העקיפה של הספרדי. עם סיום המירוץ התנצלה הקבוצה בפניו. הספרדי מצידו נהנה מניצחון נוסף ובמספר נקודות דירוג נוספות, כשכעת הוא מדורג במקום החמישי.

סבסטיאן ווטל הגרמני מקבוצת רד-בול סיים במקום השלישי, למרות שפתח בפול-פוזישן. לואיס המילטון ממשיך להוביל את דירוג הנהגים עם 157, אולם סיים היום במקום הרביעי בלבד.  בדירוג הנהגים הכללי נמצא באטן במקום השני עם 143 ובמקומות השלישי והרביעי נמצאים חברי קבוצת רד-בול, מרק וובר וסבסטיאן ווטל עם 136. אלונסו במקום החמישי עם 123 נקודות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק