יואב זיו תורגל כקשר שמאלי

מכבי ת"א המשיכה את הכנותיה לקראת המשחק ביום חמישי מול אולימפיאקוס במסגרת הליגה האירופית. נמני את מזרחי ערכו מספר שינויים בהרכב, כשזיו תורגל כקשר שמאלי ואילו רוני גפני הוסט לעמדת המגן

יום ראשון 25 יולי 2010
אביחי קרבציק
 מכבי ת"א המשיכה ביום ראשון  את הכנותיה לקראת המשחק ביום חמישי מול אולימפיאקוס היוונית במסגרת הליגה האירופית. במכבי מודעים לעובדה שהם יצטרכו להיות במגננה, ולכן אנשי הצוות המקצועי, ערכו מספר שינויים לעומת ההרכב שהיה בצמד המשחקים מול מוגרן.

השינוי הראשון אשר הצוות המקצועי עשה היה בעמדת המגן השמאלי. רוני גפני, שזכה ללא מעט אשראי בעונה החולפת, חזר לאייש את עמדת המגן ואילו יואב זיו הוסט לעמדת הקשר השמאלי, כל זאת בכדי להדוף את ההתקפות של שחקן הרכש החדש של היוונים, דניס רומדאל, הידוע במהירות שלו באגף ימין.

שינוי נוסף שמכבי תרגלה הייתה בדמותו של סדיבה, הרכש ממאלי שתורגל בפעם הראשונה על חשבונו של שרן ייני. במכבי עדיין לא בטוחים לגבי שני השחקנים האפריקאים, אך האפשרות נשקלת בכדי ליצור קישור הגנתי פיזי ובכך לנסות ולסכל את הנעת הכדור של הקבוצה מפיראוס.

כמו כן, בקבוצה שמחו לגלות כי אלירן עטר, שעדיין לא שותף באופן רשמי בעקבות פציעה בשריר האחורי, יעמוד לרשותו של הצוות המקצועי. החלוץ שהגיע מהשכונה צפוי לקבל מספר דקות ביום חמישי במידת הצורך, למרות שלפי שעה לא ירצו במכבי לסכן את החלוץ.

חדשות טובות הגיעו גם מכיוונו של גיז'רמו ישראלביץ'. הקשר הפצוע בברך המשיך להגביר את קצב האימונים, ובקבוצה משדרים אופטימיות באשר לקצב החלמתו. לקראת סיום האימון התכנסו כל שחקני הקבוצה בכדי לחפש את טבעת הנישואין של רוברטו קולואטי, שנפלה מידו. לבסוף היה זה איש המשק, צחי דוד, שמצא את האבידה וזכה למחיאות כפיים מהשחקנים וביחוד מקולאוטי עצמו שהבטיח לאחרון פיצוי הולם.

ביום שלישי לפנות בוקר תצא הקבוצה ליוון ותחזור ביום שישי לפנות בוקר.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק