זו גאווה. עשינו עבודה גדולה

ברוממה חוגגים את הזיכיון שקיבלו לשידור המשחק המרכזי בליגת העל לשלוש השנים הקרובות ומבטיחים להמשיך לשדר באיכות גבוהה כמו במונדיאל. אליך, נוימן

יום שני 26 יולי 2010
שלמה חסיד
בערוץ 1 נשמו אתמול לרווחה אחרי שההתאחדות לכדורגל הודיעה שהמשחק המרכזי ישודר על ידם בשלוש השנים הקרובות. "היה המון מתח עד פרסום תוצאת המכרז", מגלה בכיר ברוממה. "לא רצינו שאחריי המונדיאל אנחנו נפנה את הבמה כערוץ ספורט מוביל. לשמחתנו בהתאחדות החליטו להמשיך איתנו וזה גאווה גדולה בשבילנו".

אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות, מנמק את הבחירה: "היינו מאוד מרוצים מערוץ 1 בשנה שעברה. הפרי גיים שלהם מעולה, יש להם המון זמן גם אחרי המשחק, איכות השידור מצויינת והם גם באו לקראתנו כשרצינו להזיז את שעות המשחקים ואת ימי השידור".

בגלל זה בחרתם בהם?

 "לא רק. השיקול המרכזי היה לבחור בערוץ שיהיה פתוח לכל הבתים. לא יכול להיות שהמשחק המרכזי ישודר בערוץ שלא נגיש לכל בית. כששיקללנו את כל ההיבטים, כולל העבודה הגדולה שערוץ 1 עשה בזמן המונדיאל, הגענו להחלטה להעניק להם את הזיכיון לשלוש השנים הבאות".

אביעד פוהורילס, שחקן הרכש של רוממה בימי במונדיאל, מפרגן: "היה לי כיף גדול לעבוד שם במונדיאל. ערוץ 1 לקח על עצמו פרוייקט אדיר והוכיח את עצמו בגדול. הם הרימו שידורים יוצאים מהכלל והוכיחו כי אפשר לסמוך עליהם בתור ערוץ ספורט מוביל".

הם מקבלים את ספינת הדגל של הליגה לשלוש שנים. אפשר לסמוך עליהם?

ת: "חד משמעית כן. מה שהיה טוב למונדיאל בטוח טוב לליגה שלנו. יש שם אנשים נהדרים שרוצים להוכיח את עצמם ויש להם את כל הכלים להצליח והם יצליחו".

דני נוימן, הפרשן המוביל של הערוץ, מפרגן, כהרגלו, גם לעצמו: "זו החלטה מצויינת של ההתאדחות. עשינו עבודה מצויינת בשנה שעברה, עשינו עבודה נהדרת במונדיאל ונמשיך לעשות את אותה עבודה גם בשנה הבאה ובשנתיים שאחריה. זו גאווה גדולה להיות שייך לערוץ כזה שזוכה בהישג כזה".

למרות הביקורות, העדיפו אתכם על ערוץ הספורט

"בצדק. יש לנו את היכולת להרים שידוררים לתפארת ואנחנו נעשה את זה. יש פה כוח אדם מצוין שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויגיש לצופה מוצר טלויזיוני מתקדם ובאיכות משובחת".

גם העונה ישודר לפני כל משחק משדר בן חצי שעה ובו קידום גדול. אבי רצון יתרום מהגיגיו ולידו יהיה השדר בוני גינצבורג, שמסכם: "מגיע קרדיט גדול לאנשים בצמרת הרשות, כמו המנכ"ל שקלאר, יורם כהן מנהל מחלקת החדשות, ששי אפרתי מנהל מחלקת הספורט ועוד אנשים חשובים וטובים שעשו עבודה גדולה בשביל שאנחנו נקבל את הזכויות. אני חושב שאלה האנשים שצריכים להתראיין ולא אני".

צילום מהערוץ הראשון

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק