8 המלצות WINNER ליום שני

הליגה השבדית, הליגה הפינית, הליגה הצ'כית, הליגה הנורבגית ועוד מבחר ליגות, במסגרת המלצות ה-WINNER שלנו ליום שני

יום שני 26 יולי 2010

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

יבסקילה - טמפרה יונייטד - X (יחס 2.75)

יבסקילה מדורגת במקום השמיני בטבלה כשהיא אחרי הפסד 1-0 לוי.פי.אס במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. יבסקילה תארח היום את טמפרה שמדורגת במקום הרביעי בטבלה וזו אחרי שלושה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. יבסקילה בבית עם מאזן של ניצחון אחד בלבד לצד חמישה הפסדים. טמפרה בחוץ עם מאזן של 3-1-3. חמישה משחקים שיחקו בינהם השתיים, בסיבוב הקודם ניצחה יבסקילה בחוץ בקלות 2-0, כך גם היה בעונה שעברה כשהיא ניצחה בחוץ 1-0 אחרי תיקו 2-2 בבית. בעונת 08-09 היתה זו טמפרה שניצחה בשני המשחקים. טמפרה בזיגזג של ניצחונות והפסדים, אם נלך ע'פ זה, היום תורה להפסיד. יבסקילה אחרי הפסד לא נעים ובבית היכולת שלה מזעזעת. אני אלך פה על תוצאת תיקו עם גיבוי קליל ביותר לניצחון חוץ מפתיע של טמפרה.

הרדאץ קרלובה - בוהמיינס 1905 - 1 (יחס 1.80)

הרדאץ ובוהמיינס משלימות את המחזור השני בליגה כשהרדאץ מנצחת במחזור הפתיחה 2-1 מפתיע מאוד את ספרטה פראג בבית. בוהמיינס מהצד השני פתחה עם תוצאת תיקו 1-1 מול פראג השניה, סלביה פראג. את העונה שעברה סיימה בוהמיינס במקום ה-12 בטבלה, הרדאץ מהצד השני העפילה רק העונה לליגה הראשונה כשהיא סיימה במקום הראשון בליגה השניה. הרדאץ שיחקה 15 משחקי בית בעונה שעברה, ניצחה ב-14 מהם וסיימה רק פעם אחת בתיקו. יחס השערים שלה באותה עונה עמד על 29-4. הרדאץ חיזקה את עצמה בקיץ בשלושה שחקנים, שלושתם צ'כים. בוהמיינס מהצד השני החתימה גם היא שלושה שחקנים, אחד מהם צ'כי, השני סלובקי, והשלישי שהגיע האחרון, הוא טרובילה ששיחק בעונה שעברה בסלביה פראג ומוצאו בלארוסי. השתיים נפגשו לאחרונה לפני שנתיים במסגרת הליגה השניה, אז ניצחה בוהמיינס בשני המשחקים. בסך הכל, בעשרת המשחקים האחרונים בינהם, ניצחה הרדאץ פעמיים בלבד, פעם אחת בגביע לפני שנתיים ולפני כן במסגרת הליגה הראשונה, לפני שמונה שנים. הרדאץ הראתה משחק יפה מאוד במחזור הפתיחה, אולי זה מזל של מתחילים כמו שאומרים. בסך הכל היא בנתה קבוצה יפה מאוד, בוהמיינס מהצד השני, קבוצת תחתית בעונה שעברה עם היסטוריה מוצלחת יותר מזו של הרדאץ. בכל זאת, הרדאץ בבית קבוצה חזקה מאוד, להערכתי היא תיקח פה את כל הקופה.

קפלאביק - גרינדאביק - 1 (יחס 1.35)

קפלאביק מדורגת במקום הרביעי בטבלת הליגה האיסלנדית. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים ועם ניצחון אחד בחמשת המחזוריםה אחרונים. מולה תשחק היום גרינדאביק שמדורגת במקום העשירי בטבלה. גם גרינדאביק מנצחת רק פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. קפלאביק בבית עם מאזן של 2-3-1, גרינדאביק בחוץ עם ארבעה הפסדים בשישה משחקים. יהיה מאוד קשה לגרינדאביק במשחק החוץ היום ולהערכתי קפלאביק תצא ממשבר ההפסדים שלה היום.

אודנסה - ראנדרס - 1 (יחס 1.50)

אודנסה פתחה את העונה בצורה נהדרת עם ניצחון יפה אסביירג בבית. ראנדרס מהצד השני ניצחה 3-2 את ברונדבי בבית. את העונה שעברה סיימה אודנסה במקום השני בטבלה במרחק של 9 נק' מהאלופה קופנהאגן. ראנדרס מהצד השני היתה קרובה לרדת ליגה כשהיא סיימה במקום ה-10 במרחק של 2 נק' בלבד מאיי.ג'י.אף שירדה ליגה. אודנסה שיחקה לא רע במשחקי הבית שלה בענוה שעברה בעוד שראנדרס השיגה מאזן הפוך במדוייק מזה של אודנסה בבית. שלוש פעמים נפגשו שתי הקבוצות בעונה שעברה. בליגה דווקא ראנדרס היתה זו שניצחה באודנסה 3-1 אחרי 1-1 במשחק בבית ובגביע ניצחה אודנסה בתוצאה 2-1. אודנסה החתימה שחקן אחד בלבד בקיץ האחרון, הנריק טופט שהגיע מקוג' הדנית שם כבש שבעה שערים בעונה שעברה. ראנדרס מהצד השני החתימה שני שחקנים חדשים, את חלוצה של ואלור האיסלנדית קוניג הדני ואת שוערה של סונדריסקה בעונה שעברה, אוסטד הדני. ראנדרס משחקת בליגה האירופית העונה אחרי שהגיע רחוק במשחקי הגביע בעונה שעברה, אחרי שניצחה 6-1 את דודלנג' בסיבוב הראשון והפסידה לה 2-1 בבית, היא נפרדה מגוריצה בתיקו 1-1. אודנסה תחל את משחקיה בליגה האירופית רק בשבוע הבא במשחק כפול מול ז'רינסקי.. לבנתיים אני מאמין שאת ראנדרס היא תנצח.

הונפוס - לילסטרום - 2 (יחס 1.80)

הונפוס מדורגת במקום ה-14 בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדים ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את לילסטרום שבמקום התשיעי בטבלה כשזו אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון עם שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים. הונפוס בבית משיגה מאזן של 2-3-3, לילסטרום בחוץ עם ניצחון אחד, הפסד אחד ושש תוצאות תיקו. בסיבוב הקודם ניצחה לילסטרום בקלות 6:0 בבית, זה היה המשחק היחיד אי פעם בין שתי הקבוצות האלו. לילסטרום אמנם לא לוהטת במשחקי החוץ שלה, אבל היא גם לא מרבה להפסיד. הונפוס חלשה מספיק בכדי שלילסטרום תשיג את ניצחון החוץ השני שלה העונה. אני מסמן כאן 2.

וי.פי.אס - מראייהמן - X (יחס 2.70)

וי.פי.אס במקום השישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין אחרי שני ניצחונות רצופים ושלושה ניצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מארייהמן שבמקום ה-12 בטבלה כשזו אחרי ניצחון במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו. וי.פי.אס משיגה העונה בבית מאזן של 4-1-2, מראייהמן במקום ה-12 בטבלה עם הפסד חוץ אחד ועם מאזן של 2-3-1 במשחקי החוץ שלה. יהיה משחק צמוד לדעתי עם יתרון של וי.פי.אס. למרות הביתיות, אני מסמן כאן X.

אורברו - אלפסבורג - X (יחס 2.60)

אורברו מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בארבעת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אלפסבורג שבמקום החמישי בטבלה כשזו אחרי תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. אורברו בבית משחקת מצויין עם חמישה ניצחונות ושני הפסדים, אלפסבורג בחוץ עם מאזן של ניצחון אחד בלבד, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. בסיבבו הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו מטורף של 3-3. אורברו בדכ' מתקשה במשחקים שלה מול אלפסבורג והיא ניצחה פעמיים בלבד במהלך עשרת המשחקים האלו. יהיה משחק צמוד וגם במשחק הזה, כמו בהמלצה הקודמת, אני מאמין בתיקו .

הלסינבורג - האקן - 1 (יחס 1.35)

הלסינבורג במקום הראשון בטבלה והיא מגיעה למשחק היום דווקא בכושר לא טוב בליגה והיא אחרי שני הפסדים בשלושת המחזורים האחרונים ואם מוסיפים לזה את ליגת האלופות, אז היא עם שלושה הפסדים בחמשת המשחקים האחרונים. היא תארח היום את האקן שמדורגת במקום ה-11 בטבלה וזו אחרי ניצחון ליגה, זאת אחרי תיקו והפסד. הלסינבורג בבית היא הקבוצה הטובה בליגה ביחד עם מאלמו, כשהיא עם שבעה ניצחונות בשבעה משחקים ביחס שערים 12-4. האקן בחוץ עם מאזן של 2-2-3 ולדעתי הלסינבורג תמשיך ביכולת הביתית המצויינת שלה. אני מסמן כאן 1.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק