רישמית: ראול חתם בשאלקה

על פי הדיווחים בתקשורת הספרדית, חלוצה של ריאל מדריד חתם כבר בשאלקה ויוצג הצהריים (14:30) כשחקן הקבוצה. "האס" מדווח הבוקר שריאל מדריד הגיעה לסיכום על רכישתו של סמי ח'דירה, קשרה של שטוטגארט ונבחרת גרמניה

יום רביעי 28 יולי 2010
מערכת TELESPORT
במסיבת העיתונאים שערך ראול לפני יומיים ובה הוא נפרד מריאל מדריד, הוא טען שעתידו יהיה או בגרמניה או באנגליה. הבוקר (רביעי) מפרסם "המארקה" שראול כבר חתם בשאלקה של פליקס מגאת'.

על פי הדיווחים, ראול יוצג היום בשעה 14:30 כשחקנה החדש של הקבוצה. ראול, המריא אתמול (שלישי) לגרמניה ובבילד מדווחים שראול יחל להתאמן כבר ביום שישי עם שאלקה וליטול חלק במשחק שלה ביום שבת מול המבורג.

"ראול יוסיף לנו המון ויהיה שחקן מאוד חשוב בשאלקה". כך אמר פליקס מג'את על הצטרפותו הצפוייה של החלוץ הספרדי. שאלקה, סיימה את העונה החולפת במקום השני אחרי באיירן מינכן וקיבלה מקום אוטומטי בליגת האלופות.

ראול עוזב - ח'דירה מגיע

סמי ח'דירה, קשר שטוטגארט ונבחרת גרמניה, סיכם על הצטרפותו לשורות ריאל מדריד. כך טוען הבוקר "האס" הספרדי. "ח'דירה שחקן ריאל וזו עובדה מוגמרת", כך טוען הבוקר העיתון. על-פי העיתון הספרדי, סוכנו של השחקן, יורג נבאוור חזר מחופשה במיאמי וסיכם על תנאי הצטרפותו של השחקן, שיוכרז בימים הקרובים כשחקנה החדש של ריאל מדריד. 

הקבוצות עצמן, ריאל מדריד ושטוטגארט, כבר סיכמו על דמי המעבר והמועדון הגרמני יפוצה בעשרה מיליון יורו. מאמנה של שטוטגארט, כריסטיאן גרוס, כבר השלים את עזיבתו של הקשר המחונן ואמר: "קבוצות מאוד גדולות מחזרות אחרי סמי וזה מובן לי. אם סמי יעזוב אנחנו ניערך בהתאם". 

כזכור, ח'דירה היה אחד מהתגליות של המונדיאל האחרון בדרום אפריקה, כשהשתלב בהרכב של נבחרת גרמניה במקומו של באלאק הפצוע והציג יכולת טובה מאוד. 

ח'דירה, שכבש שער הניצחון מול אורוגוואי בניצחון 2:3 של גרמניה במשחק על המקום השלישי, הוא יליד טוניס ומתאזרח בגרמניה. מוריניו, הבהיר לח'דירה כי הוא בונה עליו לתפקיד הקשר האחורי, לצידו של צ'אבי אלונסו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק