תקציב ביתר: 30 מיליון שח

יו"ר בית"ר ירושלים איציק קורנפיין הגיש היום תקציב בית"ר לרשות לבקרה התקציבית. התקציב תלוי עדיין במכירתו של טוטו תמוז. בקבוצה מחכים למכירת תמוז, כדי לסגור עם מישאלוב, ראובן, איילי וערן לוי

יום שני 26 יולי 2010
שלמה חסיד
 יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין הגיש היום את תקציב הקבוצה שיעמוד על כ-30 מיליון ש"ח, לבקרה התקציבית. למרות עזיבתו של ארקדי גאידמק והקשיים הכלכליים, קורנפיין הצליח להעמיד בבית"ר תקציב נמוך רק במעט מהעונה הקודמת.

קורנפיין קיבל שבחים מראשי הבקרה התקציבית, על הבראת הקבוצה ועל כך שהצליח להגיש תקציב שפוי לעומת התקציב מלפני שנתיים שעמד על 100 מיליון ש"ח. תקציב בית"ר מותנה בעיקר במכירתו של טוטו תמוז, כאשר במועדון בונים על הכסף שייכנס ממכירתו ועל החיסכון במשכורתו הגבוהה של החלוץ.

היום נפגש קורנפיין עם שלושה מארבעת השחקנים שמתאמנים עם הקבוצה: ליאור ראובן, סרג' איילי ומושיקו מישאלוב. מחר אמור להיפגש קורנפיין גם עם ערן לוי, כאשר המטרה היא להחתים את הארבעה על חוזה במועדון, אך צעד זה יתאפשר רק אחרי מכירתו הצפוייה של טוטו תמוז למכבי חיפה או לקבוצה באירופה.

בכל מקרה, תמוז לא נכלל בתוכניות המקצועיות של אורי מלמיליאן לעונה הבאה ואם תמוז יישאר במועדון הוא עלול להפוך לנטל ולשבת על הספסל. הבוקר (שלישי) ערכה הקבוצה אימון מלא, בו נטל חלק גם טוטו תמוז.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק