משנה מאמן, משנה מזל?

המלצת ווינר N.B.A: שארלוט צברה שני ניצחונות רצופים מגז שהחליפה מאמן ,והיא תארח הלילה את גולדן סטייט, שנחלה הפסד במשחקה האחרון מול אטלנטה. האם שארלוט תחבר 3 ניצחונות רצופים?

יום שישי 31 דצמבר 2010
שלמה חסיד
 שינוי בעמדת המאמן - זה מה ששארלוט היתה צריכה לעשות בשביל לנצח משחקים, וזה אכן מה שהיא עשתה.

יחד עם מאמנה החדש פול ߡילאס היא כבר עם שני ניצחונות רצופים, והלילה מול גולדן סטייט היא מועמדת לניצחון שלישי ברציפות. לארי בראון המאמן הקודם השיג ממוצע עגום של 91.8 נק' במשחקיו, בעוד שסילאס, דוגל בכדורסל מהיר והתקפי ובשני המשחקים בניהולו עלה הממוצע ל 103.2 נק' בניצחונות על דטרויט וקליבלנד.

סטפן ג'קסון בער עם 38 נק' בניצחון על הקבליר ביום רביעי ואמר: "זו קבוצה חדשה לחלוטין. עברנו זעזוע והוא הצליח יוצא מהכלל".

בשנה שעברה השיגה שארלוט ממוצע של 111 נק' כאשר ניצחה את גולדן סטייט בשלושה מארבעת המפגשים ביניהם כאשר ג'ראלד וואלאס מצטיין עם ממוצע של 22 נק'.  מי שבודאי יעזור לפול סילאס להתכונן היטב לגולדן סטייט הוא בנו סטפן שלפני שבוע עזב את הקבוצה בה שימש עוזר מאמן כדי לחבור לאביו בצוות האימוߟ של שארלוט. 

גולדן סטייט איבדה את התנופה שלה כאשר הפסידה - אחרי שלושה ניצחונות רצופים - לאטלנטה 93-103 ביום רביעי. דורל ווריט מצטיין בשורותיה עם ממוצע 32 בשני המשחקים האחרונים, מונטה אליס שומר על ממוצע נאה בליגה של 25.5 נק', ואילו סטפון ӧורי עם ממוצע של 18.9 מקווה לחזור לעצמו. 

למונטה אליס ממוצע נאה של 25 נק' בשלושת משחקיו האחרונים מול שארלוט. סטפון קורי שגדל בשארלוט קלע 47 נק' בשני המפגשים האחרונים נגדם. גולדן סטייט דוגלת במשחק ריצה, בדיוק כמו שארלוט אבל באולם של שארלוטȬ הביתיים עם סטפן ג'קסון ודי ג'יי אוגוסטין בכושר מצויין וסגל מלא, ינצחו את "הלוחמים" בהפרש של מעל 5 נקודות.

משחק מספר 24: שארלוט - גולדן סטייט (3+), ההימור:1, היחס:1.8

צילום:gettyimages

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק