6 המלצות WINNER למשחקי היום

משחקי המחזור הראשון בסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות במסגרת המלצות ה-WINNER שלנו ליום שלישי

יום שלישי 27 יולי 2010
מערכת TELESPORT

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER והיום נתרכז במשחקי המחזור הראשון של הסיבוב השלישי במסגרת מוקדמות ליגת האלופות.

אומניה ניקוסיה - זלצבורג - X (יחס 2.85)

ניקוסיה מקפריסין הדיחה בסיבוב הקודם את רנובה כשהביסה אותה 3:0 בבית ו-2:0 בחוץ. היא תארח היום למשחק מאוד קשה את אלופת אוסטריה זלצבורג שהביסה 5-0 את האב מאיי פארו כשבמשחק השני היא הפסידה לה 1-0 בחוץ במשחק שבו היא עלתה עם הרכב משני. המועצה העניקה כאן יחס עדיף על ניקוסיה אך אני מאמין שזלצבורג היא קבוצה טובה יותר והיא מודעת לכך שניקוסיה קבוצה חזקה. זלצבורג תעלה עם כל הכלים החזקים שלה הפעם בכדי לנסות ולצאת מקפריסין עם תוצאה טובה. הליגה באוסטריה טובה יותר מהכדורגל בקפריסין ולדעתי זלצבורג לא תפסיד כאן.

דינמו קייב - גנט - 1 (יחס 1.15)

דינמו קייב מתחילה את המשחקים שלה בליגת האלופות מהסיבוב הזה והיא תפגוש את גנט שפותחת אף היא את המשחקים שלה בסיבוב הנוכחי. בליגה האוקראינית כבר משחקים שלושה מחזורים, דינמו קייב עם שני ניצחונות ותיקו, בליגה הבלגית עוד לא התחילו לשחק אך שם גנט הפסידה לאנדרלכט לפני שבוע במשחק הסופרקאפ הבלגי. גנט היא סגנית האלופה אחרי שסיימה במרחק גדול מאוד מהאלופה אנדרלכט. היא בסך הכל קבוצה לא רעה. דינמו קייב מהצד השני, היא אלופת אוקראיינה, היא קבוצה חזקה מאוד שבחוד שלה משחק החלוץ הוותיק שבצ'נקו. קייב להערכתי תנצח את המשחק הראשון מבין השניים.

ליטקס לובץ - ז'ילינה - 1 (יחס 1.40)

לובץ הבולגרית הדיחה בסיבוב הקודם את רודר אחרי שניצחה אותה 1-0 קטן בבית ו-4:0 גדול בחוץ. ז'ילינה הסלובקית מהצד השני הדיחה את בירקירקרה כשאחרי שהפסידה לה 1-0 בחוץ, היא ניצחה אותה בקלות 3-0 בבית. בבולגריה טרם החלו לשחק בליגה, בסלובקיה משחקים כבר שני מחזורים שם ז'ילינה משיגה ניצחון ותיקו. בלובץ משחקים חמישה שחקנים מברזיל, יש שם גם צרפתים, רומנים וסלובקים. ז'ילינה מהצד השני החתימה בקיץ האחרון שלושה שחקנים קרואטים, בקבוצה גם משחקים לא מעט שחקנים זרים, אך לדעתי בכל מה שנוגע למשחק הזה, יהיה לה מאוד קשה. לובץ' לא קבוצה גדולה, אך לדעתי את משחק הבית הזה היא תדע לנצח.

אוניארה - זניט - 2 (יחס 1.60)

אחד המשחקים המעניינים ביותר בסיבוב הזה הוא בין אלופת רומניה, אוניארה שכבר שיחקה בעונה שעברה בשלב הבתים, אל מול זניט, מרוסיה. אוניארה מתחילה את המשחקים שלה בסיבוב הזה, כך גם זניט. בשתי הליגות כבר משחקים, ברומניה החלו לשחק רק עכשיו שם אוניארה סיימה בתיקו מאופס מול פנדורי. זניט מהצד השני משחקת כבר 14 מחזורים בליגה הרוסית, שם היא במקום הראשון ביתרון של 7 נק' על קאזאן שבמקום השני. אוניארה קבוצה מצויינת, הבכירה ברומניה, עם זאת, יהיה לה מאוד קשה מול זניט, קבוצה שנראית מצויין, משחקת מצויין גם במשחקי הליגה שלה. אני לוקח פה סיכון קל, ומסמן כאן 2, ניצחון חוץ של זניט. שימו לב - זה לא באנקר ! זה יותר מוקש.

ספרטה פראג - לך פוזנאן - 1 (יחס 1.45)

אלופת צ'כיה ספרטה פראג הדיחה בסיבוב הקודם בקלות את מטאלורגס כשהיא מנצחת אותה 3-0 במשחק הראשון בחוץ ו-2:0 במשחק השני. פוזנאן מהצד השני שיחקה מול אינטר באקו, קבוצה דיי חלשה, ניצחה אותה 1-0 במשחק הראשון בחוץ והפסידה לה בבית 1-0 ועלתה רק אחרי קרב מאוד ארוך בפנדלים. בפולין טרם החלו לשחק, בבלגיה כבר משחקים. פראג פחתה את העונה לא טוב עם הפסד מפתיע אך ניצחה במחזור האחרון 2-1 את סלובאצקו. פוזנאן לא קבוצה גדולה, היא אמנם הקבוצה הטובה ביותר בפולין, אך לדעתי לא יהיה לה יותר מדי מה למכור מול הקבוצה הצ'כית. שימו לב - יחס מצויין לפראג (+1) שעומד על 2.45 !!

דה ניו סיינטס - אנדרלכט - 2 (יחס 1.20)

אלופת ווילס ניו סיינטס פתחה את המשחקים שלה בליגת האלופות עם הפסד 1-0 לבוהמיינס, אך לאחר מכן הביסה אותה בקלות בבית בתוצאה 4:0. כעת היא תארח את אלופת בלגיה, אנדרלכט, שמתחילה את המשחקים שלה היום. נתון קטן שנכתב גם בהמלצה הקודמת במשחקה של ניו סיינטס, בעונה שעברה במהלך 17 משחקי בית, היא ניצחה ב-14 וסיימה שלוש פעמים בתיקו ביחס שערים 49-6. ניו סיינטס בנויה ברובה משחקנים ווילשים אך יש גם כמה שחקנים צפון אירים שמשחקים שם. באנדרלכט מהצד השני משחקים כמה כישרונות גדולים, חלקם מארגנטינה, מארה'ב ויש שם גם כמה צ'כים. עם כל הכבוד לניו סיינטס על המשחק היפה מול בוהמיינס, אנדרלכט היא קבוצה חזקה פי כמה מהקבוצה האירית, ובטח שמול הקבוצה היום. אני מהמר על ניצחון חוץ של הבלגים. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק