רשמית: גודס חוזר למכבי תא

במכבי ת"א אישרו היום את הפרסום ב-TELESPORT מהשבוע שעבר לפיו גיא גודס סיכם את תנאיו במכבי תל אביב ויהיה עוזרו של דיוויד בלאט . גודס: "זה הבית שלי, מקום שאני מכיר מצוין ולא פחות חשוב מועדון שאני מאוד אוהב"

יום שלישי 27 יולי 2010
שלמה חסיד
 גיא גודס (39) חתם היום לעונה אחת כעוזר מאמן מכבי אלקטרה ת"א. גיא, מכביסט בנשמה, שיחק בקבוצה 8 עונות ושנתיים נוספות (2006/7 ו-2007/8) שימש כעוזר מאמן של ספאחיה, קטש ושרף. 

כשחקן מכבי ת"א גיא קלע 707 נקודות באירופה (מקום 25 ברשימת כל הזמנים). בשנתיים האחרונות אימן גודס את הפועל ירושלים.

כבר בשבוע שעבר פרסמנו כי בין הצדדים הושג סיכום וכל שנותר לסכם את הפרטים הטכניים.

גיא, שמתחיל את עונתו ה-11 במכבי, אמר הבוקר: "אני מאוד שמח לחזור למכבי ת"א, זה הבית שלי, מקום שאני מכיר מצוין ולא פחות חשוב מועדון שאני מאוד אוהב וצעדתי איתו דרך ארוכה ונפלאה. אני בא לתת את כל כולי, לעבוד קשה ולעזור לדיויד לבנות כאן משהו מאוד יפה ולעזור לקבוצה להגיע להישגים".

גודס, שימש בעבר גם כעוזרם המסור של צביקה שרף ונבן ספאחיה במכבי ת"א. בעונה החולפת לא הצליח גודס כמאמן ראשי בירושלים, אותה הוא לא הצליח להוביל לגמר הפלייאוף מול מכבי ת"א.


דיויד בלאט סיכם ""אנו מאוד שמחים שגיא חזר למערכת של מכבי אלקטרה ת"א. הוא מאמן מנוסה, עם ידע מוכח, מביא איתו רעיונות ופילוסופיה משל עצמו - תכונה חשובה ביותר - והוא יוסיף המון למערכת. באופן אישי אני מאוד שמח שגיא, שבמשך שנים היה יריב על המגרש הן כשחקן והן כמאמן, יעבוד כעת לצידי. אני מאוד מעריך את העבודה והערכים שלו. אין ספק שגיא מכביסט אמיתי, ויחד עם אבי אבן ואבי קובלסקי אני חושב שבנינו צוות אימון מוכשר מאוד לקראת האתגרים שעומדים בפנינו".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק