0

מיאמי רוצה ניצחון חמישי ברציפות

המלצת WINNER NBA: הקבוצה של לברון ג'יימס תארח את גולדן סטייט, שניצחה בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים, אבל כל הסימנים מראים שמיאמי תמשיך במסע ההצלחות. האם היא תעשה זאת מעל לליין?

שבת 01 ינואר 2011
שלמה חסיד
 מיאמי היט רוצה להשיג ניצחון חמישי ברציפות כשתארח הלילה את גולדן סטייט, ביום הראשון של השנה הנוצרית החדשה.

למיאמי מאזן מדהים של 1-15 בחודש דצמבר, כאשר את שיא הניצחונות בחודש אחד מחזיק לברון ג'יימס, שיחד עם קליבלנד ניצח 1-16 במרס 2009. מיאמי ממוקמת שניה כעת במזרח אחרי בוסטון, אבל בלי ספק בכושר הטוב בליגה.

לברון ג'יימס המחזיק בממוצע 24.4 נק' העונה אמר: "דווקא הפתיחה החלשה שלנו חיברה אותנו והפכה אותנו למה שאנחנו עכשיו,  כשאנחנו עם הפנים לשיפור בשנת 2011". 

בדצמבר ההיט ניצחו 11 פעמים בהפרש דו ספרתי, כשממוצע ההפרש עומד על 13.2 נק'. מיאמי השאירה את גולדן סטייט על סך הנק' הנמוך ביותר שקלעה השנה בביתה כשהפסידה לה ב-10 בדצמבר 84-106. היה זה ניצӗונה השישי ברציפות של מיאמי על הוורירס בשנים האחרונות. 

דווין וויד קלע 34 נק' במשחק הקודם בגולדן סטייט, וממוצע הנקודות שלו נגדה בששת המשחקים האחרונים עומד על 34.4. 

ביום שישי בשעות הערב ניצחה גולדן סטייט בפעם הרביעי۪ מחמשת המשחקים האחרונים, 95-96 בשארלוט. מונטה אליס קלע 25 נק', וסטפון קורי הוסיף 24. כשהווריורס ניצחו בפעם השניה מתוך 3 משחקי חוץ.  קורי החמיץ את המשחק הראשון מול ההיט בגלל פציעה בקרסול, ואילו מונטה אליס הוא בעל ממוצע של 22 נק' מול מיאמי. אבל למӨות התקופה הטובה של הלוחמים, מיאמי זו אופרה אחרת.

משחק מספר 44: מיאמי היט - גולדן סטייט (12+) - ההימור 1 ביחס 1.8.


תגובות

טלספורט בפייסבוק