מראדונה ירה לעצמו ברגל

דייגו מראדונה כבר לא קונצנזוס בתקשורת הארגנטינאית, שמבקרת אותו הבוקר בצורה קשה בעקבות התנהגותו מול ראשי ההתאחדות: "דייגו יכול לעשות ולחשוב מה שהוא רוצה, אבל גם להתאחדות"

יום רביעי 28 יולי 2010
מערכת TELESPORT
 למרות הכישלון בדרום אפריקה, בהתאחדות הארגנטינאית נתנו לדייגו מראדונה הזדמנות לעוד קדנציה ולא מיהרו לפטר את האליל הארגנטינאי. 

אולם, בפגישה שנערכה אתמול בין מראדונה לראשי ההתאחדות, דייגו דרש שכל הצוות המקצועי שלו יישאר עימו בנבחרת, מה שגרם לפיצוץ בין הצדדים והביא את ראשי ההתאחדות להחלטה לא להמשיך עם דייגו בנבחרת.

אופן התנהלות של דייגו מול ראשי ההתאחדות הארגנטינאית, גרר אחריו הרבה ביקורות כלפי מראדונה, בעיקר מצד אנשי התקשורת בארגנטינה. "דייגו ירה לעצמו ברגל. יש לדייגו זכות לעשות ולהגיד מה שהוא רוצה, אבל ככה גם לראשי ההתאחדות". כך אמרו היום בתקשורת הארגנטינאית בהתבטאות די נדירה נגד הסמל הארגנטינאי וגדול שחקני ארגנטינה בכל הזמנים.

מההתאחדות הארגנטינאית נמסר: "היום הבדלים מהותיים בין הדרך והדרישות של ההתאחדות הארגנטינאית לבין דרישותיו ותנאיו של מראדונה. סיימנו פרק ראשון עם מראדונה, אבל דלתנו תהיה תמיד פתוחה בפניו".

מאמן הנבחרת הצעירה, סרחיו באטיסטה ידריך את הנבחרת במשחק הידידות מול אירלנד ב-11 באוגוסט. השמות החדשים שזומנו הם חסוס דאטולו, פרננדו גאגו ואסקייל לבאצי מנאפולי. כל השמות הגדולים, כולל ליאו מסי, טבס והיגואין זומנו גם הם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק