גלושצ'נקו לא עבר המוקדמות ב-200 מטר

אליפות אירופה באתלטיקה: האצן הישראלי, דימיטרי גלושצ'נקו סיים רק במקום השישי במקצה המוקדמות שלו ובמקום ה-23 בסה"כ עם זמן של 21.09 ולא הצליח להעפיל לחצי הגמר. קופצי המוט אולחובסקי ומונדשטיין לא העפילו לגמר

יום חמישי 29 יולי 2010
מערכת TELESPORT
אחרי משחקי אתמול, שהאירו פנים לאתלטים הישראלים.  היום (חמישי). האתלטים הישראלים שלנו באליפות אירופה בברצלונה די איכזבו כשהודחו בשלבים המוקדמים במקצים שלהם.

דימיטרי גלושצ'נקו, התחרה היום במוקדמות הריצה ל-200 מטרים וניסה להעפיל לחצי הגמר אך רשם תוצאה מאכזבת מאוד של 21.09 שניות בלבד. רחוק משיאו האישי שעומד על 20.75. 

גולשצ'נקו, סיים רק במקום השישי במקצה הדירוג שלו ובמקום ה-23 בסה"כ, מה שלא הספיק לו כמובן להעפיל לחצי הגמר. מי שסיים ראשון במקצה של גלושצ'נקו הוא מארלון דווניש הבריטי עם זמן של 20.68 שניות והעפיל יחד עם פול נלסון וסבסטיאן ארנסט.

קפיצה במוט: אולוחובסקי ומונדשיין לא הצליחו להעפיל לגמר

אכזבה גם לשני קופצי המוט הישראלים הבוקר, כאשר ייבגני אולוחובסקי ובריאן מונדשיין, סיימו היום את השתתפותם באליפות אירופה בברצלונה.

מודנשיין, לא הצליח להשיג את הרף המינימאלי לגמר כאשר לא הצליח לעבור את הגובה של 5.40. גם אולוחובסקי נכשל בגובה הזה בשלוש ניסיונותיו וסיים את דרכו בתחרות עם תוצאה מאכזבת במיוחד.

צילום: GETTYOIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק