אופטימיות: מכבי הפסידה 2:1 בפיראוס

הליגה האירופית: מכבי תל אביב הוליכה 67 דקות עד למהפך של אולימפיאקוס ולניצחון 1:2 בפיראוס. באנינג הורחק בכרטיס אדום, מדוניאנין כבש למכבי בפנדל

יום חמישי 29 יולי 2010
אביחי קרבציק וארז דיקפלד, אתונה
היציעים בפיראוס אומנם היו ריקים, אבל מכבי תל אביב לא הצליחה לשמור על היתרון ולהפסיד בתוצאה מינמלית 2:1 לאולימפיאקוס והשיגה שער חוץ יקר לקראת הגומלין בשבוע הבא. 

מכבי תל אביב עשתה את המקסימום במשחק החוץ הלא קל, אך איבדה את היתרון דיי מהר וקיבלה שני שערים בפחות מ-10 דקות. יהיה קשה מאוד למכבי תל אביב בשבוע הבא בגומלין בבלומפילד, אך גם ליוונים לא צפוי להיות קל. 

הצהובים יחסרו בשבוע הבא את באנינג, שספג כרטיס אדום טיפשי, מנגד היוונים הוכיחו שהמחץ בהתקפה וחוסר ריכוז מעט עולים ביוקר, בקבוצה שהשקיעה לא מעט כספים העונה.

מהלך המשחק:

בדקה ה-8 דודו הגביה קרן שהגיע לדרבשייר שבעט כדור שטוח שאותו שטראובר איגרף.

בדקה ה-18 קולאוטי עבר שני שחקנים יוונים ובעט כדור שנהדף בידו של גליצניוס, השופט שרק לפנדל  ומדוניאנין העלה את מכבי ליתרון של 0:1

בדקה ה-36 יצחקי קיבל קרן שטוחה והעביר רוחב בתוך רחבת החמש, אבל איש משחקני מכבי לא ניצל את המצב המצוין להבקעה. . בדקה ה-44 קולאוטי העביר כדור ליצחקי שבעט כדור חכם שנעצר בקורת השער.

במחצית השנייה מכבי הורידה הילוך והמשחק עבר לרגליים של היוונים. בדקה ה-60 באנינג הורחק בכרטיס אדום לאחר עבירה וכרטיס צהוב שני. 

בדקה ה-65 היוונים חזרו למשחק, כאשר זאירי המרוקאי בסיבוב אדיר הניף את רגל ימין והכניע בשער אדיר את שטראובר - 1:1 בפיראוס. 

מכבי תל אביב לא הצליחה להחזיק מעמד ב-10 שחקנים, כאשר דניס רומדאל קבע מהפך לאחר שלא היה מכוסה תוך הרחבה ושלח בעיטה מדוייקת פנימה - 1:2 מהפך בפיראוס.

אולימפיאקוס: אנטוניס ניקופולידיס; אולוף מלברג, פרנסואה מודסטו, גיורגיס גיליציוס, חוזה הולבס; דודו, אנצו מארסקה, קווין מיראלאס, דניס רומדאל; מאט דרבישייר; דיוגו.    

מכבי ת"א: לירן שטראובר; קלמי סבן, אבי סטרול, ניבאלדו, רוני גפני; ג'בריל סידיבה, אלברט באנינג, האריס מדוניאנין, יואב זיו; ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי.

צילום: אורית מרום, אתונה

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק