נמני: אנחנו מאוד אופטימיים

מנג'ר מכבי תל אביב אופטימי לקראת הגומלין מול אולימפיאקוס: "ספגנו שערים שהיינו צריכים למנוע גם בחיסרון של שחקן, אנחנו גם סובלים מעט מכושר גופני לקוי". מדוניאנין: "בבלומפילד עם הקהל שלנו, הכל אפשרי"

יום שישי 30 יולי 2010
אביחי קרבציק וארז דיקפלד, אתונה

 מכבי תל אביב נחלה הפסד מול אולימפיאקוס פיראוס, 1:2, אחרי שאיבדה יתרון מוקדם משער של חאריס מדוניאנין בכדור עונשין מ -11 מטרים. בפתיחתה של המחצית השנייה הורחק הקמרוני, אלברט באנינג, ולאחר מכן ספגה מכבי ת"א משערים של זאירי ורומדהאל.

מנג'ר הקבוצה, אבי נמני, אמר לאחר המשחק: "אנחנו מאוד אופטימיים לקראת משחק הגומלין. עמדנו היטב במחצית הראשונה וצופפנו את המשחק כמו שתכננו. יוסי מזרחי העמיד את הקבוצה נהדר".

נמני הוסיף: "הובלנו 0:1 את הרחקתו של באנינג והחזקנו בכדור. ספגנו שערים שהיינו צריכים למנוע גם בחיסרון של שחקן, אנחנו גם סובלים מעט מכושר גופני לקוי. יקח זמן עד שכל סגל השחקנים ייכנס לכושר משחק מלא".

נמני סיכם: "אם היו אומרים לי לפני המשחק שיסתיים 1:2 הייתי מרוצה, אולם לאור איך שהדברים התפתחו אנחנו מאוכזבים. השחקנים נתנו מעצמם 100 אין לי אף טענה אליהם".

האריס מדוניאנין, שכבש שוב: "כבשנו שער חשוב בחוץ ואם נשחק אחד בשביל השני ונאמין בעצמנו, נעפיל שלב. עמדנו נכון על המגרש וההכנה לפני המשחק היתה מושלמת. ב-11 שחקנים עד ההרחקה, אולימפיאקוס לא סיכנה אותנו. בבלומפילד עם הקהל שלנו, הכל אפשרי".

מתחילה מכירת הכרטסיים לגומלין

מכירת הכרטיסים למשחק מול אולימפיאקוס ביום חמישי הבא ולמשחק מול מכבי נתניה ביום ראשון בבלומפילד מתחילה ביום שישי בבוקר.

מכירת הכרטיסים למשחק מול אולימפיאקוס תתבצע בדומה למכירת הכרטיסים למשחק הביתי מול מוגרן. המכירה תתבצע במשרדי לאן ובקופות בבלומפילד.

המכירה בימים שישי - שני תיפתח אך ורק לבעלי מנויים כאשר כל מנוי יקבל כרטיס בהתאם למקום מושבו ויזכה להנחה. ביום שלישי תיפתח המכירה לקהל הרחב.צילומים: אורית מרום, אתונה

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק