9 המלצות WINNER למשחקי היום

הליגה האוקראינית, הליגה הרוסית, כדורגל בלגי, הליגה האירית ועוד, במוקד המלצות ה-WINNER שלנו ליום שישי

יום שישי 30 יולי 2010

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER

סאטורן - מחצ'קאלה - 1 (יחס 1.55)

סאטורן מסיימת את הסיבוב הראשון כשהיא תארח את מחצ'קאלה. היא מדורגת במקום ה-13 בטבלה עם שני ניצחונות רצופים בשני המחזורים האחרונים. מחצ'קאלה מהצד השני מדורגת במקום ה-11 בטבלה וגם היא אחרי שני ניצחונות רצופים שהגיעו אחרי שני הפסדים רצופים. סאטורן בבית עם ניצחון אחד בלבד בשישה משחקים, מחצ'קאלה בחוץ עם מאזן של 2-1-3. זהו המשחק הראשון בהיסטוריה בין שתי הקבוצות האלו. מחצ'קאלה העפילה העונה לליגה הראשונה. היא אמנם אחרי שני ניצחונות רצופים אך לדעתי סאטורן קבוצה טובה יותר ממנה וגם היא בכושר לא רע ובבית היא צריכה לנצח. הגיע הזמן להשיג ניצחון בית שני העונה.

ספרטק נאלצ'יק - אמקאר פרם - 1 (יחס 1.60)

נאלצ'יק מדורגת במקום הרביעי בטבלה כשהיא עם שני ניצחונות במהלך שלושת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אמקר פראם, אחת הקבוצות החלשות בליגה כשהיא במקום הלפני אחרון בטבלה עם ארבעה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. הקבוצה השיגה תיקו אחד וחמישה הפסדים במשחקי החוץ שלה לעומת ספרטק שבבית היא עם מאזן כמעט מושלם, עם חמישה ניצחונות ותיקו. ספרטק לא צפויה כאן לדעתי נאלצ'יק לא תתקשה כאן.

ארסנל קייב - שחטיור דונייצק - 2 (יחס 1.20)

אחרי שלושה מחזורי ליגה ארסנל קייב נמצאת במקום החמישי בטבלה כשהיא פתחה את העונה יפה מאוד עם שני ניצחונות רצופים אך במחזור האחרון דווקא, היא מפסידה. היא תארח היום את אחת הקבוצות החזקות ביותר בליגה, שחטיור דונייצק שהשיגה בשלושת המחזורים הראשונים שני ניצחונות ותיקו. בעונה שעברה ניצחה שחטיור בקלות בשני המשחקים 4-2 בחוץ ו-3:1 בבית. בעשרת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים, ניצחה ארסנל במשחק אחד בלבד, לפני ארבע שנים, שחטיור ניצחה בשמונה משחקים. אני מסמן כאן 2, הולך עם הקבוצה הטובה יותר כמובן.

לאבם - סלובאן ליברץ' - X (יחס 2.80)

אחרי הפסד במחזור הפתיחה ניצחה לאבם במחזור השני והיא כרגע במקום השמיני בטבלה. סלובאן ליברץ', אחת הקבוצות החזקות בליגה כרגע במקום ה-14 בטבלה עם תיקו והפסד בשני משחקיה עד כה. ליברץ סיימה בעונה שעברה במקום התשיעי בטבלה, לאבם העפילה בתום העונה שעברה לליגה הראשונה. הקבוצות טרם נפגשו בעבר ויהיה מפגש מאוד מעניין היום, שלדעתי לא יוכרע. לאבם עם התלהבות, ליברץ' עוד לא נכנסה לליגה כמו שצריך. אני מסמן כאן X.

קופס - איי.סי. אולו - 1 (יחס 1.55)

קופס מדורגת במקום הרביעי בטבלה. היא מפסידה במחזור הליגה האחרון זאת אחרי שלושה ניצחונות ותיקו. היא תארח היום את איי.סי אולו שמדרוגת במקום ה-13 בטבלה וזו בכושר מזעזע עם חמישה הפסדים רצופים. קופס עם מאזן ביתי שעומד על 4-2-2, אולו בחוץ עם חמישה הפסדים בשמונה משחקים. אולו היתה נראית טוב יותר במשחקי הפתיחה שלה העונה, אך היא מתדרדרת ביכולת שלה. קופס טובה ממנה ולדעתי גם תנצח כאן.

סטאנדרד ליאז - וארגם - 1 (יחס 1.45)

ליאז סיימה את העונה שעברה במקום השמיני בטבלה, וארגם סיימה במקום השישי. ליאז' השיגה ב-14 משחקי בית מאזן של 6-5-3 בעוד שוארגם בחוץ השיגה מאזן של 3-6-5. בעונה שעברה נפרדו הקבוצות פעמיים בתוצאת תיקו 1-1. ליאז' התחזקה בקיץ האחרון בלא פחות מ-11 שחקנים בינהם דנילו הברזילאי שהגיע מאייאקס, ועוד כמה שחקנים מוכשרים, חלקם הגיעו מבלגיה, חלקם מבחוץ. וארגן מהצד השני החתימה גם היא מספר גדול מאוד של שחקנים, רובם בלגים וחלקם שחקנים זרים. היא החתימה את בוקילה, חלוץ הולנדי ואת חביב חביבו האפריקאי שהגיע משרלרואה הצרפתית. יהיה משחק צמוד לדעתי אך ההימור שלי הוא על ליאז', קבוצה טובה יותר מוארגם. חזקו ב-X.

בוהמיינס - סט. פטריק - 1 (יחס 1.70)

בוהמיינס במקום השלישי בטבלה בכושר מצויין עם שלושה ניצחונות רצופים וארבעה ניצחונות בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את מוליכת הטבלה סט. פטריק כשזו אחרי תיקו במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. בוהמיינס היא קבוצת בית לא רעה, מאזנה עומד על ארבעה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו והפסד אחד בלבד. פטריק בחוץ עם מאזן של ארבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. שתי הקבוצות כבר נפגשו שלוש פעמים העונה. בליגה זה נגמר בתיקו 1:1 בסיבוב הראשון ו-3:1 לסט. פטריק בסיבוב השני, במפגש באמצע בגביע, ניצחה בוהמיינס בסט. פטריק. האורחת היא קבוצה טובה יותר, היא נראית טוב יותר והיא מקבלת את בוהמיינס אחרי שזו מנצחת פעמיים ברציפות, 3-0 את בריי וונדרס בליגה ו-2:1 את אסטון וילה במשחק ידידות. יהיה משחק מאוד מעניין, סט. פטריק טובה יותר, אך בוהמיינס דווקא נראית טוב יותר לאחרונה. אני מהמר כאן על המארחת, אך הייתי מחזק ב-X.

יו.סי דבלין - גאלוויי יונייטד - 1 (יחס 1.70)

דבלין מדורגת במקום השביעי בטבלה כשהיא מנצחת במחזור האחרון זאת אחרי ארבעה הפסדים רצופים. היא תארח היום את גאלווי יונייטד כשזו לא מנצחת בחמשת המחזורים האחרונים בהם היא מפסידה בשלושה משחקים ומסיימת פעמיים בתיקו. דבלין בבית עם מאזן של 5-2-4, גאלוויי בחוץ חלשה ומאזנה עומד על 3=2=6. בשני המפגשים שהיו בין השתיים העונה בליגה נפרדו הקבוצות בתוצאת תיקו. שתיהן נראות רע מאוד אך לדעתי דבלין היא זו שתיקח פה את הנקודות.

דרוגהדה יונייטד - בריי וונדרס - 1 (יחס 1.50)

דרוגהדה מדורגת במקום התשיעי בטבבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים ועם שני ניצחונות לסירוגין, מה שאומר שהיום ע'פ הסדר הזה, היא אמורה לנצח, ולדעתי היא גם תעשה את זה. היא תארח היום את הקבוצה החלשה בליגה, בריי וונדרס שניצחה עד כה במשחק ליגה אחד בלבד במהלך 21 משחקים. בריי מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים רצופים ועם מאזן חוץ עלוב ביותר שעומד על 1-2-7. דרוגהדה לא להיט בבית, היא עם שני ניצחונות ושישה הפסדים אך בריי היא פשוט קבוצה ללא שום יכולת משחק בטח שלא בחוץ, ולדעתי היא תפסיד כאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק