קריאת נאצים אל יאמר

המשטרה העבירה את דניאל יאמר ואורחיו, יהודים מגרמניה, משער 1, ליציע 7 של אוהדי מכבי נתניה. הנושא יטופל ע"י ההתאחדות. יאמר: אני מרגיש כמו במשפחה אחת גדולה הנהלת בני יהודה: אנחנו מתנצלים

שבת 03 פברואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
תקרית מכוערת ומבישה, לפני כשעה קלה, במשחקה של מכבי נתניה בבלומפילד נגד בני יהודה. דניאל יאמר הבעלים של מכבי נתניה, מלווה בכ-20 אורחים שהגיעו מגרמניה, רובם יהודים ישבו בשער המכובדים בשער 1.

אוהדי בני יהודה, החלו לקלל ולירוק ופתחו בקריאות מכוערות גזעניות, בינהם המילים "נאצי" ו"נאצים".

הלם אחז את האורחים של יאמר ואת יאמר עצמו. כוחות המשטרה שהגיעו למקום חצצו בין הצדדים ודאגו להעביר את יאמר ואורחיו, מיציע המכובדים המכוסהה גג, לשער 7, שם היו מרוכזים מאות מאוהדי מכבי נתניה שקיבלו בחום ואהדה את יאמר בגשם שוטף.

מנהלי מכבי נתניה שוקלים את התגובה. כאשר הנושא אמור להיות מועבר לטיפול ההתאחדות לכדורגל.

דניאל יאמר הגיב לאירועים ואמר: "אני רוצה לומר שאני אוהב את האוהדים של מכבי נתניה. מה שקורה בתקופה האחרונה עם האוהדים שלנו בתקופה האחרונה זה הניצחון הגדול ביותר של המועדון. אני מרגיש שהם איתנו ומאחורינו.

אני רוצה להודות להם על שהתייחסו אליי ואל משפחתי בצורה מדהימה ואני מרגיש כמו בתוך משפחה אחת גדולה. אני מקווה שמספר האוהדים שלנו ממשחק למשחק יילך ויגדל".

בבני יהודה הופעו לשמוע על הקריאות "נאצים" מהאוהדים וטענו שבמידה והיו שומעים את הקריאות הם היו דואגים לפעול בנושא".

דוברת בני יהודה, רונית אשכנזי אמרה לTELESPORT: "יאמר היה היום אורח שלנו וצר לי שאף אחד מראשי נתניה לא עידכן אותנו במהלך המשחק על קומץ האוהדים שקילל את יאמר.

אם היינו מעודכנים במהלך המשחק היינו דואגים לפעול בנושא ולהפסיק את הקריאות מיד. אני ישבתי בין אוהדי הקבוצה ולצערי לא שמעתי אף קריאה. בשם ההנהלה, אנחנו מתנצלים בפני יאמר ואף נתנצל בפני יאמר באופן אישי".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק